MF3635 kullanıcıları bu traktörden memnun musunuz?

Ynt: MF3635 kullanıcıları bu traktörden memnun musunuz?

önce debriyaj baskı ve balatası komple değişti yenisi takıldı.Servisten geldikten sonra arazide fark ettik.Debriyaj kaçırmaya başladı.Servisi aradık anlattık,verdikleri cevap ' ' zamanla alışacak,böyle kullanın ' ' oldu.1 ay kadar böyle kullandık ama sonunda hiçbirşey değişmedi ve en sonunda shuttledan vites atmaya başladı.Birçok tamirciye sordum sıfır takılan baskı-balatanın alışması olur mu diye ama hepsinin verdiği cevap aynıydı. ' ' Öyle bişey olmaz ' ' dendi.Sonunda da süpriz bir şekilde şanzımandaki dişli ve bilyaları dağıttığı söylendi bize 3 haftadır da tamirde yatıyor.İşler sıkıştı zaten traktör gereken zamanda topal bıraktı bizi.Üstelik parçası da hala temin edilememiş.Ben daha ne anlatayım gel de sinir olma!

gecmıs olsun bır an once yapılırda ıslerınıze baslarsınızz benım fazla bır bılgım yok ama koyde bırınde 3625 var yakıtından yana sıkayetcıı oldugunu bılıyorumm.cıftte kapısmıstık 3625 ıle case 65c ye yetısemıyorduu

Denizli Merkez arkadaş.2635 ten başta şikayetçiydim.Bazı arızaları vardı.Ufak tefek ama kaç defa gittiysek de yapılamadı.Prizdirek keçesinden yağ kaçıyormuş,ben alt gövdede şanzımanın motora bağlanan kısmındaki kafaktan yağ geliyordu.Prizdirek keçesi patlak dediler al gel bakalım traktörü...Neyse arkadaş 3 saat içinde naptılar ettiler bilmiyom tamamdır deyip gönderdiler bizi.Ertesi sabah yani yapıldıktan bir gün sonra bir baktık aynı yerden hala yağ geliyor.Servise hemen alo dedik.Olmamış bu hala yağ kaçıyor.Eeee?Neden? ' ' İşte dibinde birikenler falandır dediler.Bir süre böyle kullandık.Hala geliyor dedik boş bi vakitte tekrar servise yallah!Yine yaptılar çattılar bu sefer sağlam oldu falan dediler.İnanır mısın yağ hala kaçırıyor artık servisten soğuduk desem yeridir.

3635 güzel traktör ama ön aksla arka aksın arasındaki mesafe bıraz kısa galiba buda tarlada bir dezavantaj demek bana kalırsa tarla işleri için 5400 serisine bakmanızı tavsiye ederim bu traktörün ara işler için daha iii olacağını düşünüyorum birde 3 silindir olduğu için yolda fazla yakmaz

geçmiş olsun arkadaş 3635 lerde ilk günden beri çok şikayet var kayseri yetkili servisi aile dostumuz sürekli yanlarına gider gelirim 3600 serisini hiç bi müşterisine tavsiye ettiğini görmedim ağır işe gelecek bi traktör değil ara işler için yapılmış bi seri 3 piston olmasına bi büyük bi kayıp zaten parça sorunu var biraz o serini bide parça diğer mflere göre pahalı..