massey ferguson 165 hidrolik direksiyon

massey ferguson 165 traktörüme hidrolik direksiyon taktırmak istiyorum. ... Yandan liftli anadolu ve hema marka olanlar dan değilde mf 285 265 in önden liftli gizli tiplerinden istiyorum acaba bu 285 lerin hidrolik direksiyon u mf 165 e uyar mı... bir kaç ustaya sordum olur dediler. .. acaba taktıran yada bilgi sahibi olan varmıdır içinizde

Ynt: massey ferguson 165 hidrolik direksiyon

Bizim 165 ' e taktirmislar, hangisinden bilmiyorum ama bir sorunla karsilasmadik. Soyle bir durum duymustum yalniz, muayeneye gittigi zaman orjinalinde olmadigi icin sokup normal duzene gecip muayeneden sonra tekrar geri takmak soz konusu olabiliyormus.

muayenede tam bir felaket afyonda geçmiyor yandan liftliler ama boyaları çıktıysa traktörde fıatsa 3 liraya hidrolik çıkartması yapıştrıp tüvtürk ü keklemek mümkün cünkü fıatın orjinalleride var aynen bu yandan liftlilerde
denizlide ise geçiyor hiç sorun etmiyorlar lfti felan
yani bu muayane konusu net değil

cem.ispir link=topic=83298.msg994105#msg994105 date=1429209845' Alıntı:
Bizim 165 ' e taktirmislar, hangisinden bilmiyorum ama bir sorunla karsilasmadik. Soyle bir durum duymustum yalniz, muayeneye gittigi zaman orjinalinde olmadigi icin sokup normal duzene gecip muayeneden sonra tekrar geri takmak soz konusu olabiliyormus.
Artık söktürmüyorlar, hafif kusur olarak geçiyor muayeneden.
55-46 link=topic=83298.msg994114#msg994114 date=1429210901' Alıntı:
muayenede tam bir felaket afyonda geçmiyor yandan liftliler ama boyaları çıktıysa traktörde fıatsa 3 liraya hidrolik çıkartması yapıştrıp tüvtürk ü keklemek mümkün cünkü fıatın orjinalleride var aynen bu yandan liftlilerde
denizlide ise geçiyor hiç sorun etmiyorlar lfti felan
yani bu muayane konusu net değil
Artık kaldırmışlar söktürme işini, hafif kusur sayılıyor.

nailyetek link=topic=83298.msg994115#msg994115 date=1429210971' Alıntı:
Artık söktürmüyorlar, hafif kusur olarak geçiyor muayeneden.Artık kaldırmışlar söktürme işini, hafif kusur sayılıyor.
selam söylesinler.... sinir oldum şimdi ben söktürdüm üstüne muayeneyede giremedik o soğukta git gel yapmıştık hala tam takım duruyor 55 haziranı bekliyor aslan parçası :D

Yandan Olan Ve Ucuz Olanlar En Fazla 1 2 yıl Gidiyor Sonra Bozuluyor Önden Gizli Tip Olanlarda Oluyor 165 ' liğe Bizim Usta Size Kötü Mal Takmam Dedi Yandan Taktırcaktık 600 ' emi Ne İki Gün Sonra Bozulur Taktırmamıştı Orjinal Ömürlük Olan Gizli Tiplerden Takalım Demişti 1250mi Ne 1500 Mü Öyle Bi Rakam Söylemişti Bizde Daha Taktırmadık Bu Sene İysallah