McCormicik 4 lü pulluk çekiyor 40 yaşında,

Masallah emektara Rıfkı abi
Cok guvenir traktorune mccormik sanipleri bilirim agir ve saglam traktor

evet İsmail kardeşim benim gençlik yıllarımın efsanesiydi ama ben çiftçilik yapmadığım için babamda esnaftı oyuzden alma ihtiyacı duymadığı için almadı bende zaten istanbulda okuyup sanatkar oldum ben metal mekanik ustasıyım
benim amcamlarda bu traktör vardı çeltik işi yapıyorlardı
bende onu tanıma fırsatıı buldum ve kullandım şimdi kazadan dolayı emekli oldum diye gönlümde yatan aslanı aldım
çocuklarıma vasiyetim antika olarak evin garajında saklanacak
selamlar işlerin hayırlı ve bereketli olsun

• Beğen
Tepkiler: GÖKHAN0606
Abi bizdede var enter 654 levyeli.traktorden soguttu valla.tanidik birinden almistik ara isler icin,hidrolikler ayar tutmuyor,yagsindan filtresine hepsini degistirdim,hatta hidrolik sistemini komple degistirdim yine olmadi.kollar ortada durmuyor,ya yukarida yada tam asagida duruyor.simdi john deere 2040 alicam saglam bulursam.ama senin enter canavar gibi duruyor.

• Beğen
Tepkiler: rifkiseker
Maşallah Rıfkıağbey . Mc cormıck bir efsane aslında. Eskiler en zor yerlerde kullanmışlar bu makineleri.ormancılık ve dereden kum çakıl nakliyesi işi yapanlar
üstüne traktör tanımam derler.

sağol İskender kardeşim bunların efsane olduklarını bildiim için aldım benim dünürüm dozer kepçe motor temircisi
McCormk ve jondereden başka hiç bir marka traktöere takılamaz,takılsada randıman alınmazmış dedi

100 yıl kullanılsa bu iki markada mekanik arıza olmazmış
şu anda bile onbirli kazayağını 2ci vitese fırtına gibi gidiyor
selamlar

• Beğen
Tepkiler: Alexander
çifçi akadaşlar ekim işini 3 işlemde bitirdik kaz ayağı toğum ve gübre saçımı ve ızgara çekip tamamladık
yüzde 50 mazota ve işçilikten tasarruf ettim,
fakat her toprak böyle işlemeye müsahit olmaya bilir
bizim buraları kum arazi,
3 yıl üstüste buğday ekiyorum 4 yıl susam veya Ayçiçek
tüm çifçilere bol bereket dilerim
motorumun sesini dileyin vdeo atım selamlar

• Beğen
Tepkiler: Yenikentli123

Motorum taliyeden su ve yağ atıyor
içinde antifriz var çatlak patlak yok, hadi hayirlisi
ustaya göyürüyoruz, durumu bildiririm sonra,
selalar