3060 pantom yardım....!!!!!

Slm arkadaşlar nasip olursa temiz bir 3060 pantom almayı düşünüyorum kısa bir arastırmamda buçukluların daha iyi oldugunu ve 3 vites oldugunu ögrendim levyelileri pek tavsiye etmiyolar ben ise 2008 almayı düşünüyorum onlarda hepsi levyeliymiş ve 4 vitesmiş dememoki pullukta hangisi daha iyi olur teçrübeli arkafaşların yorumlarını bekliyorum.

Ynt: 3060 pantom yardım....!!!!!

Güzel bir seçim olur. Tarla işlerinde mutlaka buçuklu almalısın, hatta bahçe işlerinde de buçuklu kullanılmalıdır. Bir çok işte ki özellikle ağır işlerde buçuğun avantajı shuttle göre daha fazla.

bahcede kullanıcaksan minimax al tarlada kullanıcaksanda levyeli olanı derim artı bunların çift kuyruk mili devirli olan modelleride var çiftin çoksa yerin biraz bayırlıysa buçukluyu al derim ben 260 gold kullanıyorum üç vitezli gerçekden buçuk çok güzel özellikle çiftde ve nakliyede baya işe yarıyor

Abicim bana kalırsa kesinlikle buçuklu derim pullukta düz yerlerde 1. vites bazen yavaş geliyo insana 2. vitese atsanda çekmiyo at buçuğa keyfine bak ama ara işlerde kullanacaksan shuttle olanı al onlar daha hızlı gidiyo galiba abi bu arada şimdiden hayırlı olsun :)

daha önce 2004 model ilk çıkan 3060 kullandım 1 yıl gibi buçuklu 3 viteslidi
67.5bg 2800 kg ağırlık var
ilk arıza viteslerden verdi 2. viteste takılı kaldı
2. arızada hidrostatik direksiyon piston biyeri patladı
ama çekiş olarak çok iyi bi traktor tafsiye ederim kullanan birisi olarak

hacım ne yaptın aldınmı traktörü bende düşünüyorum 3.050 veya 3.060 almayı ama karar vermekte zorlanıyorum sen aldıysan kullanıcı olarak yorumların nelerdir.