OT KURUTUCU

Selamın aleykum konuya uygun yer bulamadım buraya yazdım kusurua bakmayın bahcede meşe gurgen kavak koklerı cogaldı dıkenlerde bır o kadar var bunları komple kurutmak ıstıyoruz bıldıgınız kuvvetli ılac ısımlerı varmı sımdıden tesekkur ederim

Ynt: OT KURUTUCU

arkadaşlar bu ot ilaçlarından bende kullanmak istiyorum fakat sorduğum zaman herkes ayrı konuşuyor bu yüzden cesaret edip kullanmadım tarlanın veya bağın kenarlarındaki otlar için ilacı vurduğun zaman onun buharı yan komşunun ağacını bile kurutuyor diyorlar bazılarıda mesela ayrık için hiç bi faydası olmuyor diyor daha detaylı yazarsanız takipteyim

Ynt: OT KURUTUCU

saz kanyaş ayrık ve buna benzer cok yıllık otları raundup ve benzeri ilaçlarla rahatca kurutursun 100lt suya 1 litre koyarak ve 10 15 gün sonra tekrarlamalısınız tek yıllık otlar için ise yarı doz yani 500gr yeterli kafi gelır ağaçları kurutmak için 2 litre koymanız gerekır rüzgarsız ve serın havada atın 3 yaşından küçük meyve ağacı. bağ olursa buharıyla kurutur değmesıne gerek bile yok toprak ile taşınmaz hemen parcalanır