Deutz 5110 c fiyatı bilen ?

arkadaşlar 5110 nin fiyatlarını bölge bayisine soran veya duyan oldumu inşallah bi aksilik cıkmassa yakında 5110 c forumda paylaşcam :) kendimi şu an yurtdısında ogrenciyim ama çekecek adam çok

Dipçe:ben böyle dedim ya kesin çıkar :)))

Ynt: Deutz 5110 c fiyatı bilen ?

Traktörlerde artık otomobiller gibi birçok farklı özellik, opsiyon barındıryor. Alırkende satarkende dikkat etmek lazım 5120 de diğer modellerden farklı olarak park freni olması lazım misal. Bu Deutz larda karışık gelmeye başladı artık.

arkadaşlar bize verilen fiyat 57.000 euro ama en full olanı oldugunu söyledi babam ne diyosunuz biraz pahalı olcak aslında bizim başka pazarlıgımız vardı ama yerli traktörlerde aşırı uçuk fiyatlarda o yüzden ithal almak daha cazip gözüküyo

Yerli almaktan iyidir. Bu sayede yerli traktör fiyatlandıranların totosuda biraz inmiş olur :) Yerli traktörlerin en iyisi bile hala 1 beygiri 1.000 TL etçek düzeyde değil.

dustero link=topic=83396.msg995683#msg995683 date=1429690020' Alıntı:
Yerli almaktan iyidir. Bu sayede yerli traktör fiyatlandıranların totosuda biraz inmiş olur :) Yerli traktörlerin en iyisi bile hala 1 beygiri 1.000 TL etçek düzeyde değil.
kesinlikle ithalin fiyatı sabit aslında ben bulgaristandayım burdaki fiyatlara bakıyorum ithallerle arasında büyük fark oynamıyo oynayan farkta vergiden kaynaklanıyo erkunt tümosan new holland gibi traktörler bu ucuk fiyatlarla daha çok müşteri kaybederler belki 30 40 milyar fark vercez ama en azından sağlam konforlu kaliteli bi makina sahibi olcaz haksızsam söyleyin arkadaşlar hertürlü eleştirinize düşüncenize açığım :)

Selam kardeş. Benim nacizane düşüncem kesinlikde deutz dan uzak durman yönünde. Bir arıza ya da parça değişimi durumunda ne ustasını bulabiliyorsun ne parçasını maliyetinden hiç bahsetmiyorum. İthal mutlaka ki yerli üretimlerden iyidir ancak fiyatı da farklı oluyor.
Benim önerim ithalde newholland olacaktır. fent ve johndeere de mutlaka ki iyi kaliteli markalar ancak. parça ve servis sıkıntısı olmayan ithalı tercih etmen, aldıktan sonraki durumları da değerlendirerek bir karar vermen benim nacizane düşüncemdir.
saygılar.

ummmut link=topic=83396.msg995749#msg995749 date=1429703904' Alıntı:
Selam kardeş. Benim nacizane düşüncem kesinlikde deutz dan uzak durman yönünde. Bir arıza ya da parça değişimi durumunda ne ustasını bulabiliyorsun ne parçasını maliyetinden hiç bahsetmiyorum. İthal mutlaka ki yerli üretimlerden iyidir ancak fiyatı da farklı oluyor.
Benim önerim ithalde newholland olacaktır. fent ve johndeere de mutlaka ki iyi kaliteli markalar ancak. parça ve servis sıkıntısı olmayan ithalı tercih etmen, aldıktan sonraki durumları da değerlendirerek bir karar vermen benim nacizane düşüncemdir.
saygılar.
Abicim burdaki bayiye güvenimiz var işbitirici biri kendisi epeyide sattı servis ağı kurmadan olmuyo bu işler açıkcası çok sıkıntı olcağını sanmam önceden new holland satıyodu arıza konusuna gelince evet parça zor ve pahalı ama deutzların arıza olayına ben pek ihtimal vermiyorum same kullanıcısı olarak ssame deutz grubunun kendini yakıt ve sağlamlıkta kanıtlamış oldugunu bizzat gördüm yorumunuz icin tesekkürler hakkımızda hayırlısı olsun :)

rifkiseker link=topic=83396.msg995777#msg995777 date=1429710192' Alıntı:
tarla sürmek için bu kadar para verilirmi pahalı makilalar günde 700 dlm mü sürüyor ucuz makine da 50 dlm sürüyor pahalı makine 50 dlm sürüyor selam çiftçi kardeşler
ucuz dediğiniz makina neye göre ucuzki hocam yerliler ucmus bence ithal daha mantıklı

Güzel makina , Deutz güzel traktörler üretiyor.
Kalitesini kıyaslamak abesle iştigal olur.
Arkadaşlarında yazdığı gibi , bölgenizde iyi bir servisi varsa , güçlü ve ürünün arkasında duran bir bayisi varsa soru işaretleride kalkmış olur

rifkiseker link=topic=83396.msg996112#msg996112 date=1429744489' Alıntı:
tümosan 8085 f 90 bin tl htat a90 f 80 bin tl yarı yarıya fiyatlar

Rıfkı amıca bırak arkadaş gönlünden ne geçiyorsa onu alsın :) yerli bahsettiğin modeller Deutz 5110 un ne parça sağlamlığını ne konforunu ne performansını tutar. Bence yerlide kalite düzeyi artmadan bu fiyatları yerlilere vermek doğru değil. Arge düzeylerini yükseltmiyorlar.

rifkiseker link=topic=83396.msg996112#msg996112 date=1429744489' Alıntı:
tümosan 8085 f 90 bin tl htat a90 f 80 bin tl yarı yarıya fiyatlar
dustero link=topic=83396.msg996155#msg996155 date=1429777889' Alıntı:
Rıfkı amıca bırak arkadaş gönlünden ne geçiyorsa onu alsın :) yerli bahsettiğin modeller Deutz 5110 un ne parça sağlamlığını ne konforunu ne performansını tutar. Bence yerlide kalite düzeyi artmadan bu fiyatları yerlilere vermek doğru değil. Arge düzeylerini yükseltmiyorlar.
valla dogru diyosun argeye önem vermiyoruz ve ekleyim açıkcası tümosanımız var 6165 ara işler için almıştık ağır işler yaptırmıyoruz o halde heryerinden sorun çıkarıyo ağır işlere girse neler olur bilemiyorum :)

sbnkyncu link=topic=83396.msg996211#msg996211 date=1429790257' Alıntı:
valla dogru diyosun argeye önem vermiyoruz ve ekleyim açıkcası tümosanımız var 6165 ara işler için almıştık ağır işler yaptırmıyoruz o halde heryerinden sorun çıkarıyo ağır işlere girse neler olur bilemiyorum :)
hayır olur inşallah öifçi kardeşim