Hangi Traktörú Önerirsiniz

Arkadaşlar Leyland 154 kullanıcısıyım diskaro capalama yapamiyorum bunu satıp fiat 415 mi almaliyim enter 444 mu bütce 5-6 bin civarı 4 -5 dönüm yer islemek icin kullanicam.
1) Fiat 415
2) 444 Enter

Ynt: Hangi Traktörú Önerirsiniz

Hepinize tesekkur ettim fiat 415 in modeli baya dusuk ve temizi yokgibi piyasada johndeere nda temizi 9 10 bin civarı ben leylandi verip ustune 1 2 bin verip almayi dusunuyorum suan temiz olarak enter 444 gibi gozukuyor fiat 415 temiz bulursam onuda degerlendiricem yakıt kuvvet parça kuyruk mili bakımından entermi fiat mı hayirli aksamlar

maygun10 link=topic=83464.msg996788#msg996788 date=1429990856' Alıntı:
415 FIAT bakımlı olursa,çok iyi ,çayır cayır kullan kuvvetlidir.41,5 bb.Akü ve marş motoru ile kızdırma bujileri yeni ve bakımlı olmalı
45 bg diye biliyodum abi eskiden 80 yıllarında dedemde varmış çok iyi çekiyodu diyolar ama marş dinamosundan çok sıkıntı çekmişler 24 v dinoma olacak ve sağlam olacak çaışması iyiyse üzmez de

Ah kardeşim ahh, görüyormusunuz arkadaşlar , Ya Erhamerrahimin böyle kullarını bizden daha çok gör.. En azından pes etmemiş hala mücedele ediyor. Bizim dönüpte bakmadığımız 415 ler bile, yerine göre bazı arkadaşlarımız için , Johnderee kadar değerli. Alper yazdıklarıma sakın alınma, müsade et ben benim gibiler alınsın. Allah yolunu ve bahtını açık etsin.

Black.Boyss.37 link=topic=83464.msg996819#msg996819 date=1429995629' Alıntı:
Ingiliz bir enter bul uzerinde toe yazisi olmayacak 415 den daha iyidir
Sağol üstad önerin icin neresinde yazmicak bu yazî baktığim 1 2 tane var bizim burlarda onlarada yeni kaporta boya yapmislar sıfîr anladıgim kadariyla tek sikayet soğuk havada gec calismalari bu enterle fiatın gerci leylandda farkli degil bunlardan 5 6 kere degistirip tamir gordukten sonra anca duzene oturdu simdi guzel basiyor enterenterle fiatada o yonden bi uygulama yapariz onda hic bir sıkınti yokta saglamlik guc ve beni uzmucek enter isimi gorur gibi peki bu enterle fiat leylanddan assagi kalmaz dimi leylanttan kat kat iyi isler cikarirmiki

sagalassos link=topic=83464.msg996821#msg996821 date=1429996045' Alıntı:
Ah kardeşim ahh, görüyormusunuz arkadaşlar , Ya Erhamerrahimin böyle kullarını bizden daha çok gör.. En azından pes etmemiş hala mücedele ediyor. Bizim dönüpte bakmadığımız 415 ler bile, yerine göre bazı arkadaşlarımız için , Johnderee kadar değerli. Alper yazdıklarıma sakın alınma, müsade et ben benim gibiler alınsın. Allah yolunu ve bahtını açık etsin.
Estahfirullah abi ne alinmasi amacimiz muhabbet bilgilendirmek allah daha cok versin sizin makina bizi gururlandirir gunun birinde bizede nasip olur insallah.biz zamanı 30 40 sene geriden takip ediyoz:) ama sorun yok isimizi gorsunde o traktor bizim icin bas tacıdır

Ingiliz enterin frenleri yeter motoru duzgun rekteviye edilmisse cikle ile calisir digerlerine gore en belirgin farki kaporta one dogru egik olur ben fakat hindustan enterlerde var onlara bulasma toeleride bosver toelerin kaput duz ve o traktore gore buyuk durue ustunde link atayim sana anlarsin ingiliz enteri

55-46 link=topic=83464.msg996815#msg996815 date=1429994907' Alıntı:
45 bg diye biliyodum abi eskiden 80 yıllarında dedemde varmış çok iyi çekiyodu diyolar ama marş dinamosundan çok sıkıntı çekmişler 24 v dinoma olacak ve sağlam olacak çaışması iyiyse üzmez de
450 Fıat - 45 hp, 480fıat- 48 hp,540Fıat-54 hp....