Ford 3000 serisinde kullanılan en iyi fren balatası hangisi

Ynt: Ford 3000 serisinde kullanılan en iyi fren balatası hangisi

kardeş ford 3610 bizim akrabalarda var ikitane hemde ben firenlerinin ikisinin dengeli tuttuğunu görmedim daha.. ayarlatırlar ikigün sonra aynı yine yoksa güzel traktör

En iyi balata asbesli telli balatadir balatalarida oyuklatacaksin yatak ayari tel ayari tam olsun iki günde bozulan lastik papuclardan degildir :) oda olmadi traktörüne 3 4 bin masraf edip tamamen bi canavara cevirmek istiyorsan tamamen yagli fren taktiracaksin önünde durabiliyormuu 50 likler 55 likler

Sen pedala basmayinca neden kilitlesin ama basinca harbiden kilitliyor kacirma yok ya balata kopacak ki nerdeyse imkansızdir. Benim fordu satmadan iki sene oyle kullandim sattigim galeri bizim fordlarada yapalim demisti onlarada yaptirdilar :) sen tornaciya tarif et araliklarla 3 fatura yani kertik acsin telli balatayida caktirdimmi iyi bi yatak ayari ile tamam olur

Valla insallah anlayan bi tornaci bulurum bizim traktördeki nasil balataysa sabah sogukken bi kac kere basinca tutuyo ondsn sonra Allaha emanet gidiyoruz ısındıktan sonra tutmuyor hiç

Onlarda iyidir iyi tutar yatak ve kampana ayarlari iyi yapilsin oyuk actir ama mutlaka her birine 3tane oyuk actir fatura seklinde farki goreceksin
SELAMUNALEYKÜM BENDE 1972 MODEL DÜZ POMPA FORD 3000 VAR FREN SORUNU VAR KASTAMONUDA FARKLI KAMPANA KULLANAN USTALAR VARMIŞ KİM YAPIYOR ADRESİ TLF İSMİ VARSA PAYLAŞIRMISINIZ BOLU GEREDEYE YAKIN ORAYA GÖTÜRE BİLİRİM BAŞKA BİR ÖNERİNİZ VARMI SAYGILAR İYİ ÇALIŞMALAR