Kütahya Tarım Fuarı ve Süpriz Nail YETEK abimize CRD Haşmet hayırlı olsun.

[size=10pt]Merhaba değerli abilerim kardeşlerim.

Dün Kütahya Tarım fuarına doğru uzandım gezdik tozduk derken Nail abi ile haberleştik oraya varıp haber etmemek ayıp olur.
2 saat kadar beraberdik fuarı gezdik beraber değerlendirerek.. Bir başak traktör pazarlığında da hazır bulunduk bir cold start yaptık. Kamil dönder ve Nail abinin oğlu falan da vardı. Fuar güzel ve sakindi hava da iyiydi.

Ve dünün olayııı ;)

Derken nailyetek abi Haşmet 110 CRD görünce bunu almadan eve gitmem Ercan demez mi neyse işi bağladık, geçen sene aldığı Chery ' i ergutculara hibe edip tıkırt peşin para haşmete hayır gördü hepimizin ağzı açık kaldı, faura emektar reno ile gelen nail abi otomobilinide bırakıp haşmetle fuar alanından dumansız uzaklaştı, hayırlı uğurlu olsun güzel paylaşımlar bekliyoruz kendisinden. yüz görümlüğünü de ayarladım erguta 1 depo mazot ve 400 saat bakım paketi darısı YUSUFTUYLUOGLU emmime. :)
Not: Kral ve gold hizmete devam Nail abi onlara kıyamıyor ve satmayacak.

Fazla foto çekmedim döytzleri de Yusuf emmim için çektim zaten ;)

[/size]

Ynt: Kütahya Tarım Fuarı ve Süpriz Nail YETEK abimize CRD Haşmet hayırlı olsun.

Forum baskısı diye buna denir.:D
Rahatlayın, asparagas haber bunlar, inanmayın. Haşmet beni aşar, hayallerde çıta yüksek bakalım. Yaa nasip, yalnız; köylümüz Başak 2060 D pazarlığı yapmış,
o sırada Ercan la yeni buluşmuştuk, apar topar çağırıp pazarlıkta yardım istediler :) anca bi 4 lü pulluk takabildim Başak ' ın arkasına.
Yapacak bişey kalmamıştı, alan arkadaşımıza hayırlı olsun.
Ben fuardan bu sene hiç bişey almadım, sonra bayiye uğrayıp 7056 nın arkasına 3 lü 12 Ünlü pulluk aldık, ben 4 lü 10 inc açık ara pulluk pazarlığı yaptım, fakat hayırlaşmadık beklemede kaldı.

Güzel paylaşım. İyi bir buluşma olmuş. Nail abi Erkunt standın da çok dolaştın galiba. Fotoğrafların hep orada. Alacan sen bu gidişle bence...:D

nailyetek link=topic=83479.msg996917#msg996917 date=1430050693' Alıntı:
Rahatlayın, asparagas haber bunlar, inanmayın. Haşmet beni aşar, hayallerde çıta yüksek bakalım. Yaa nasip, yalnız; köylümüz Başak 2060 D pazarlığı yapmış,
o sırada Ercan la yeni buluşmuştuk, apar topar çağırıp pazarlıkta yardım istediler :) anca bi 4 lü pulluk takabildim Başak ' ın arkasına.
Ben fuardan bu sene hiç bişey almadım, sonra bayiye uğrayıp 7056 nın arkasına 3 lü 12 Ünlü pulluk aldık, ben 4 lü 10 inc açık ara pulluk pazarlığı yaptım, fakat hayırlaşmadık beklemede kaldı.

Aldıysanda hayırlı olsun almadıysanda hayırlısı ekunt güzel seçim .

Ama hayvanlardan gelişmek en uygun bize benimde en büyük sıkıntım şu an hayvanlara mekan, almam traktör falan .

Yem yolundan başlamak istiyorum ama plana uygun , sonra yem karma makinesi , bak hacımmet e bereket tv çekim yapıyor sitede en beğendiğim ekonomi yönetimine sahip, traktörde olur ama şu hayvancılık varken mekanları düzenlemeden , makina parkı kaba yem deposu bunlar çok daha önemli bence seni buradan bildiğim kadar .

nailyetek link=topic=83479.msg996917#msg996917 date=1430050693' Alıntı:
Ünlü pulluk alacaksın bn satatacam 4 lü 10 no nail abi sifirdan farksız geniş ara 4 taşlı yer hiç surulmedi bıçak sıfır aldım daha dostta gider :)ben Otomatik ünlü alicam

la ne ettin adamın aklını çeldin.
deutz 410 alacaktırlk ona..

ellerine sağlık ercan aykuş.....
hayırlı olsun nailyetek...
sabırlı ol yusuftuyluoglu