hangi radial lastik??

hem phantomun hem goldun lastikler bitti. araştırıyorum bu aralar. phantomun goodyeardı çok dayandı ama goodyear artık traktör lastiğii üretmiyormuş bayisi dedi. petlas erkuntta var 1050 saatte falan traktör lastik yandan halka şeklinde açılmaya başladı. başka hangi marklar var radial olarak hangisini tercih edersiniz?

Ynt: hangi radial lastik??

MF 5400 serisi Continental kullanıyor genel olarak en iyi lastik diyorlar fakat yanlış hatırlamıyorsam siteden biri 2 tane 5400 almış fakat lastiklerde çatlama meydana gelmişti o memnun değildi. Continentalden sonra en iyisi Michelin diye düşünüyorum ondan memnun olmayanı görmedim...

POYRAZLI TALHA link=topic=83579.msg998246#msg998246 date=1430501028' Alıntı:
MF 5400 serisi Continental kullanıyor genel olarak en iyi lastik diyorlar fakat yanlış hatırlamıyorsam siteden biri 2 tane 5400 almış fakat lastiklerde çatlama meydana gelmişti o memnun değildi. Continentalden sonra en iyisi Michelin diye düşünüyorum ondan memnun olanı görmedim...
michelinden memnun olmayanı görmedim demek istediniz sanırım? ben hiç michelinde traktör lastiği görmedim vardır heralde sorayım yarın. fiyatlar ne civar acaba

Erkunt ' un ön arka lastik havaları kaç ? En yakışıklı radial petlas petlas öneririm GoodYear ' a nazaranda daha az sertleşiyor. Continental de fazla yumuşak kurakta çabuk yıpranıyor.

phantomerkunt link=topic=83579.msg998249#msg998249 date=1430501369' Alıntı:
michelinden memnun olmayanı görmedim demek istediniz sanırım? ben hiç michelinde traktör lastiği görmedim vardır heralde sorayım yarın. fiyatlar ne civar acaba
phantomerkunt link=topic=83579.msg998249#msg998249 date=1430501369' Alıntı:
bebenim case de michelin ön ve arkalar orjinal geldi
sen öncelikle toprak yapina göre lastik bak derim taşlı yerlerde yumuşak lastik çabuk asinir birde ustlerinde kalitesi yazar harf olarak

Pırellinin aşınmasıda baya geç oluyor ama sert oldugundan fazla tutunmaz diyolar tutunmasın sanki asfalttamı calısıyorz dedim bende :)
Conti çok yumusak ısırıyor resmen yeri :) petlasın radialini kullanıyoruz bakalın sonu ne olacak. Servetinki petlastı 2700 saatte yarıldı attık tekrar petlas aldık oda ayrı konu :)

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=83579.msg998265#msg998265 date=1430504884' Alıntı:
adamlar pişkin kabûl etmiyorlar..
bana deselerki kusura bakmayın biz iyi bir ürün üretene kadar..
bize destek verin..
yemin ederim ses çıkarmam..
Geliyor birde bize kabahat buluyorlar ya ne edelim.
Bende şikayet ettim exper geldi dedi düşük hava basıncı omuzlarda yorulma vs yazdı gitti. ve yine rahatsız ettim bu kez bölge müdürü aradı petlasın 5-6 ay olmuş işe gireli goodyeardan geldiğini söyledi ve bende aradaki farkı söyleyebilir misiniz dedim illa farklı dedi ve dedim kamuoyu araştırması yapın bi sattığınız malları kullanıcıya sorun sizin yüzünüzden 2 senede bir lastik alır olduk dedim kapattık dahası yok...
bizim eve 2 yıldır petlas adım atamıyor babam ve amcama petlas alam diyomda aman bedava dağıttıklarını duysan aman uzak git dediler bize artık sökmez petlas.

Hüseyin Akkaya link=topic=83579.msg998276#msg998276 date=1430506637' Alıntı:
son goodyearları biz aldıydık özka nasılki he bide BKT diye bir lastik firmamız oldu
Özka lastik markası değil.
Onlar plastik ( tahtada olabilir )üretiyorlar. Ürettikleri lastik olsaydı esnerdi. Ben kendimden biliyorum.

phantomerkunt link=topic=83579.msg998412#msg998412 date=1430563318' Alıntı:
bayilerden öğrendiğim fiyatlar hiç pazarlıksız bir kısmını telefondan bir kısmını giderek öğrendiğim fiyatlar bunlar
Petlas 4600
Lassa 6700
Michelin 7400
Taurus(michelin üretimiymiş) 5400
şimdi kaliteli olsun ömürlük diyosam michelin ama ucuz kaliteliyse taurus olabilir