Erkunt Gitmiyor Çekmiyor Diyenlere

Ynt: Erkunt Gitmiyor Çekmiyor Diyenlere

80hp ve fazlasına demiyorlar bende o yanılgıya bikaç defa düştüm 70 liğine aldanıp 70 lik bomboş traktör rampayı grünce ben bu işte yokum diyor resmen (yanılmıyorsam 70t idi)

erkunt çekmiyor diye e serisine değil zf şanzumanlılara diyolar mesela 70 80 zf şanzumanlı motorları ranpaya vurun nh tumosan gibi motorlarla erkuntla baya baya çekmiyo en az 1 vites daha az yiyo diger motorlara gore. diyolarki erkuntlar seri oldugu için seride h4 u yemiyo ondan millete ole geliyo fakat ole değil td ler seri 3 le çıktıgı ranpayı misal erkunt 70 80 serisi zf şanzumanlılar 1 vites düşük çekiyo misal diger motorların 2 si gibi. e serisi erkuntlar bence zf şanzumandan genel işlerde daha iyi.

Benim gözlemim Td yerine Erkunt kabini daha geniş daha cok görüş açısı ve rahatlık var güven var tdye güvenemedim erkunttanda seri degil Bende Nh istiyodum ama bu kıyaslamadan sonra Erkunt Kıymet süper vazgecmem

berat06 link=topic=83581.msg999289#msg999289 date=1430858368' Alıntı:
Erkunt 24 gazı gecmediğinide bi belirtelim...
onasıl yaw bizim burdakiler 30 görüyor gerçi pompanın üzerindeki gazın sona gelen yerindeki vidayı açarsak sona geliyor benim golduda ilk aldığımda öyleydi şimdi 30 vuruyor

zehriduman link=topic=83581.msg999345#msg999345 date=1430899621' Alıntı:
onasıl yaw bizim burdakiler 30 görüyor gerçi pompanın üzerindeki gazın sona gelen yerindeki vidayı açarsak sona geliyor benim golduda ilk aldığımda öyleydi şimdi 30 vuruyor
Erkunt zf serisinin 30 ile gittiginin videosunu çekermisin sana zahmet.

KOPARANLI AHMET link=topic=83581.msg999361#msg999361 date=1430902013' Alıntı:
Erkunt zf serisinin 30 ile gittiginin videosunu çekermisin sana zahmet.
bizde sadece 80lik 4.m bahce serisi var başka model yok onuda adama söyleyip pompası ile oynamam lazım kabul ederse çeker gönderirim sana