Kioti dk551c ikinci el yorumunuz nedir

Selamlar. Bende belden kırma goldoni var. Meyve bahçesinde çalışıyor. Yerim çok dik ve bunun frenleri çok korkutuyor, zorluyor insanı, strese giriyorsun. Yamacın altı dere, manevrada veya bayır aşağı vitesten atsa, sonu çok kötü.. Bölgemiz dağlık sayılır, yerim de 50 dönüm civarı ama düzgün bir makinayla dışarıda da para kazanılır. Ormana da gidiliyor, civarda iş de yapılır, ama goldoniler bahçe dışına çok da çıkacak makina değiller. Zaman içinde ihtiyaçlarım doğrultusunda anladığım kadarıyla bana yarayacak alet kara düzen eski tip oturaklı makinalar değil de daha ziyade yeni tarz kıvrak atik orta boy güçlü bir makina ikinci eli. Mekanikleri hassas, kuyruk mili seçeneği olan, frenleri çok iyi, lifti güzel, hidrolik çıkışı fazla, ekonomik bi 4 çeker ihtiyacım var diye düşünüyorum. Aldığım makinayı uzun yıllar kullanırım. 20binden pahalılara bakamam. Araştırdığım kadarıyla kiotiler iyi ve ikinci elleri de düşük. İzmir Selçukta 19bine bir tane dk551c buldum adam takas yapalım diyor. Fark vericem ama makina fazla ucuz gibi geldi bana. Düşünmeme neden oluyor. 2007 model 4300 saatte. Siz ne dersiniz.

Bir de şunu sorucam, bu dk551c lerin piyasada çok satanı var. Acaba problemli diye mi yoksa satış başarısından dolayı çok ortada dolaşmasından mı.

Son olarak 2007 dk551c genel özellikleri nedir, yeni modellerde çift çeker düğmesi, turbo intercooler, ileri geri mekik kolu, 12ileri 12 geri vites, 4 hidrolik çıkış var galiba, 2007 özellikleri hiçbir yerde bulamadım.

Aklıma takılanlar bunlar, açıklayanlara Allah razı olsun.

Ynt: Kioti dk551c ikinci el yorumunuz nedir

Bizim burada var o model kioti. Çok memnun ben de çok beğendim birkaç sefer bindim iyiydi. bursa ' dan 19 bin ' e almıştı. 3-4 yıldır sorunsuz kullanıyor.