Zetor-Tüm Orjinal Parçalar

02.12.2012
13,461
3,245
Bayburt
Yeni tanıştık.. Tekirdağ-Selahattin bey.. tüm orjinal zetor parçalarını avrupa-yunanistan üzeri getiriyorlar. İsteyene sanal katalog gönderip birebir aynı kodlu parça geliyo.. parça karmaşası olmaması için..

[size=18pt]0532 6143421[/size]

Ynt: Zetor-Tüm Orjinal Parçalar

UÖZKAN.77 link=topic=83635.msg999109#msg999109 date=1430829195' Alıntı:
Yeni tanıştık.. Tekirdağ-Selahattin bey.. tüm orjinal zetor parçalarını avrupa-yunanistan üzeri getiriyorlar. İsteyene sanal katalog gönderip birebir aynı kodlu parça geliyo.. parça karmaşası olmaması için..

[size=18pt]0532 6143421[/size]
U.Özkan kardeşim bu Zetor Türkiye ' de bir kaç bayide satılıyor, internetten görüp inceledim. Bu satılan traktörün servisi-yedek parçası satılmıyor mu ? Yani normalde servisi ve parçası olmayan bir traktörün TR.de satılmasına müsade edilmezdi diye düşünüyorum .. Sen Zetor kullanan bir arkadaşımız olarak biraz bilgi verirsen sevinirim. Benimde zetor alasım var.

Ynt: Zetor-Tüm Orjinal Parçalar

abi zetor türkiyeye son 10 yılda 3 değişik mümessilce getirildi satıldı.. en son 2012 model geldi gerisi gelmedi.. ama tahminimce 1-2 bin kadar faal zetor var ülkemizde.. son 3-4 yıldır onlarca zetorcuyla konuştum, tanıştım.. çekmiyo, çok yakıyo, hararet yapıyo diyene rastlamadım.. aksine şu yaştayım böyle motor görmedim diyo geneli..

şimdilik bikaç parçacı avrupadan bi şekilde getiriyo parçalarını, ithal parçalar neyse fiyatı o seviyelerde.. yani ana parçalar avrupadan geliyo, filtreler ufak tefek şeyler zaten muadili-uyumlusu var ülkemizde.. kabin camı vs ülkemizde aynen uyumlusu üretiliyo..

ama tarmasan 3 avrupa markayla piyasaya girmek üzre hazırlanıyo.. biri de zetor biz de beklemedeyiz.. tarmasan bu işin peşini bırakmazsa zetorun parça ve tanınmama işi de hallolur inşallah.. tadından yenmez o zaman:)

zaten gelişmeleri paylaşıyom burdan, haberiniz olur..