New holland 60-66 rotovatorde

Arkadaslar cumleten selamlar yogun calismalardan dolayi pek paylasim yapamiyorum video gelecek yuklenmesini bekliyorum bu sene yagmurlarin cok olmasi sebebi ile yine tav tutmadi yerin alti camur ustunede gubre yaydik fiatin rotovator performansi benim baya hosuma gitti yakit olarakda olcumlerime gore john deere ye nazaran yari yariya bi fark var forda nazaran da yine guzel fark var umarim begenirsiniz
çoklu resim upload
resİm yÜkleme
resim yükleme servisi
resim yükleme servisi
resim upload servisleri

Ynt: New holland 60-66 rotovatorde

Black.Boyss.37 link=topic=83638.msg999145#msg999145 date=1430839295' Alıntı:
https://youtu.be/1DHkcntTrto videoda geldi. Tesekkur ederim elvan burasi iki defa daha surulecek kara lahana pazi ve kivircik ekilecek bu arada elvan fordu degismissin galiba faceden yazdim ama gormedin heralde
ben cevap verdim de sen görmemişsin halil 56ıle 2gün çalıştım çok hoş ve rahatti akşamda bende kaldı. Sadece o yani daha duruyor.pazi ne oluyor halil

Pancarin köksuzu abi yapraklari pancar yapragi gibi olur . istanbul halki bayagi seviyor her yesillik tezgahinin olmassa olmazlarindan.Bende yeni aldin zannettim ya :) denemelik dersin sende kalır: )

Black.Boyss.37 link=topic=83638.msg999152#msg999152 date=1430841502' Alıntı:
Pancarin köksuzu abi yapraklari pancar yapragi gibi olur . istanbul halki bayagi seviyor her yesillik tezgahinin olmassa olmazlarindan.Bende yeni aldin zannettim ya :) denemelik dersin sende kalır: )

GENÇ EYMIRLİ link=topic=83638.msg999148#msg999148 date=1430841225' Alıntı:
ben cevap verdim de sen görmemişsin halil 56ıle 2gün çalıştım çok hoş ve rahatti akşamda bende kaldı. Sadece o yani daha duruyor.pazi ne oluyor halil

Pazıdan bir güzel börek olur varya off :) Taş gibi koyun yoğurduyla yiyeceksin onu vay vay vay ;D Neyse ben acıkmışım galiba :) Güzel paylaşım teşekkürler ;D

Orn123 link=topic=83638.msg999264#msg999264 date=1430854276' Alıntı:
Pazıdan bir güzel börek olur varya off :) Taş gibi koyun yoğurduyla yiyeceksin onu vay vay vay ;D Neyse ben acıkmışım galiba :) Güzel paylaşım teşekkürler ;D
:) ispanakli olsun pazili olsun bi carsaf boregi sicaksa offfff allah bende acikiyom heralde ali :)

Black.Boyss.37 link=topic=83638.msg999295#msg999295 date=1430858913' Alıntı:
:) ispanakli olsun pazili olsun bi carsaf boregi sicaksa offfff allah bende acikiyom heralde ali :)

Bir pazı bir de ıspanak zaten Halil. Börekte vazgeçilmez ikilim ;D Bizim ıspanaklar çıktı mı acaba anama diyeyim de börek yapsın :)

180 lik var eyüp 2 nin 1 i ile gidiyor yerin alti camur toprak tavsiz oldugu için suanlik baya agir iki defa daha sürüp islemem gerekecek derin sürüp alttaki cig islak topragi cikartmam gerekiyor. 3 11 ayna pulluk la sürüm yaptim bu sene traktörü kasiyor 4 lu istiyorda bakalim 3 16 ayna takacagim olmassa oyle bir deneme yapacagim yakit olarakta cok sasirtici derecede yakit yakti traktörü süren amcam ve ben hep yuksek devirde calismamiza rahmen yakiti bizi memnun etti