bugdayda tilki kuyrugu otu

Arkadaslar bugday tarlamda tilki kuyrugu otu var bugdayi bogmak uzere suan ilaclama yapsam zarari olurmu ilac olarak atribut atmayi dusunuyorum fakat ilac uzerinde kardesleme sonu diyor bugday sapa kalkti baska ilac oneriniz olurmu tesekkurler

Ynt: bugdayda tilki kuyrugu otu

.
Ilaç konusunda en ayrıntılı ve brnce en güvenilir bilgiyi ilacı üreten firmadan alabilirsiniz.
Kutu üzerinde numara vardır. Sizi bukundugunuz bölge sorumlusuna yonlendireceklerdir. Her türlü ayrıntıyı sorarsınız. Ruhsat aşamasında çok deneme yaptıklarından ve ilaç bayileri gibi birebirde ticari kaygı gutmediklerinden bence guvenilirler. Beni hiç yaniltmadilar şimdiye kadar.

ben firma yetkilisi ile konustugumda kardesleme doneminden sonra da atilmasinda sakinca olmadigini soylemislerdi, tilki kuyrugu icin sanirim ikinci dozu kullanmaniz gerekiyor, yine de firma yetkililerinden bilgi alip tam durumu teyid etmenizde fayda var. Attribut ' un munavebe konusunda da bazi sinirlamalari olabilir bu durumu da goz onunde bulundurun.

tekkeli link=topic=83645.msg999217#msg999217 date=1430850388' Alıntı:
Arkadaslar bugday tarlamda tilki kuyrugu otu var bugdayi bogmak uzere suan ilaclama yapsam zarari olurmu ilac olarak atribut atmayi dusunuyorum fakat ilac uzerinde kardesleme sonu diyor bugday sapa kalkti baska ilac oneriniz olurmu tesekkurler
geçen yıl ince ot ilacı axiel i geç attım faydası olmamıştı buğdayı basmıştı ot, bu yılnisan başında kropik ile ilaçladım ot yeni çıkmaya başlamıştı ve tamamen durdurdu...