Traklulubunde Kendine Has Bir Dergisi Olabilirmi ???

Arkadaşlar abilerim ve kardeşlerim bugün yabancıların videosunda gorduğum bir dergi kafamı kurcaladı bu konu hakkında topagrar derginin ismi çeşitli bilgiler var uyelerin yorumları falan bizim bu güzel sitemizdede yaptığı işin a sından z sine kadar birçok teknik bilen buyuklerimiz var bizde birlik olup böyle bişey yapamazmıyız her ay çıkmasa bile senede en kotu 1 adet çıksa ve trakkulup adına bir banka hesabı olsa burdaki uyelerden isteyenler gonlunden koptuğu kadarıyla bağış yapsa ve buluşmalarda site yapılan bağışlarla buluşmaya katılan uyelere nne bileyim yelek anahtarlık şapka sticker vb şeyler dağıtsa ve yapılan bu buluşmalar dergide yayınlansa hem güzel bi hatıra olur hemde çok zengin bi içerik olur diye düşünüyorum ben senenin en çalışkan çiftçisi en çok konu açanı falan içerik zenginleştirilebilir aklıma boyle bişey geldi ve sizlerle paylaşmak istedim yorumlara ve fikirlere açığım herkes bu durumun iyi ve kotu yanlarını yazabilir maliyetini hesaplayabilir maksat muhabbet olsun fikir paylaşımı olsun :)

Ynt: Traklulubunde Kendine Has Bir Dergisi Olabilirmi ???

güzel düşünce tabi..
bu konu daha öncede gündeme gelmişti.
lakin alt yapı ve düzenleme için işin başında bilirkişi lazım.
dergiyi aylık veya 3 aylık organize resim manşet ve ifade organizesi
sonra basımı ve dağıtım gibi aşamalarda ekip lazım..
bunlarla ilgili arkadaşlarımız olursa bir dergimiz olmasını bende isterim.