TrakKulüp, Traktörmetre'ye konuk oluyor...

2 Temmuz 2015 Perşembe Günü Traktörmetre Çekimine Katılacaklar

• Kullanılan toplam oy
    304

Değerli üyelerimiz,

TrakKulüp olarak Traktörmetre programına konuk olacağız.

Programa sitemizden 20 üye katılacak. Fakat biz buluşma gibi yapmak istiyoruz ve gelebilecek herkesi bekliyoruz. 10 tane traktör ve her traktöre bir pulluk olacak. Ankara ' da yapılacak çekimlerde her traktöre iki sürücüsü olacak. Traktörler denenecek ve yorumlar yapılacak.

Programa katılacak markalar net olmamakla birlikte aşağıdadır:

1. New Holland
2. Massey Ferguson
3. John Deere
4. Deutz-Fahr
5. Valtra
6. Case IH
7. Erkunt
8. Başak
9. Kubota
10. LS

Ynt: TrakKulüp, Traktörmetre'ye konuk oluyor...

selamlar,
trakkulup ' ten yine güzel bir proje, tebrik ederim. Firmalar, traktörlerinin, program formatında bile olsa sevilmemesinin söylenmesi konusuna nasıl yaklaşacaklardır?

İyi düşünülmüş fakat pulluk zamanı geçiyor artık. Seven ve sevmeyen olunca pek sağlıklı bir yorum olmayabilir seven traktörünü övecek sevmeyen zaten sevmediği için iyi olsa bile karalamaya çalışabilir.Onun yerine bence traktör sahibi ve birde o traktör hakkında bilgisi olmayan veya o traktörden hiç kullanmamış birisi olsa traktörü kullanıp yorumu yapsa daha iyi olabilir.

ranger link=topic=83699.msg1000097#msg1000097 date=1431168873' Alıntı:
İyi düşünülmüş fakat pulluk zamanı geçiyor artık. Seven ve sevmeyen olunca pek sağlıklı bir yorum olmayabilir seven traktörünü övecek sevmeyen zaten sevmediği için iyi olsa bile karalamaya çalışabilir.Onun yerine bence traktör sahibi ve birde o traktör hakkında bilgisi olmayan veya o traktörden hiç kullanmamış birisi olsa traktörü kullanıp yorumu yapsa daha iyi olabilir.
düzeyli bir konuşma olacağı için bundan şüphem yok sadece kendince eksiklerini sayacaktır sevmeyen kişi bence bundan daha iyi ne olabilir fabrikanın belki kulağına gider eksikleride düzeltirler
sinan35 link=topic=83699.msg1000082#msg1000082 date=1431162913' Alıntı:
selamlar,
trakkulup ' ten yine güzel bir proje, tebrik ederim. Firmalar, traktörlerinin, program formatında bile olsa sevilmemesinin söylenmesi konusuna nasıl yaklaşacaklardır?
sonuçta sevende olacağı için bişey değişmez bence ve reklamın iyisi kötüsü olmaz be :D

Arkadaşlar Ömer bey aslında tamda bizim istediğimiz formatta bir traktörmetre çekimi planladı Traktörmetre-Trakkulup ortak çekimi bu yıl Traktörmetrenin sezon finali olarak yayınlanacak,Mustafa hocam formatı detaylı anlatmış burada Traktörmetrede daha önce çıkmış 10 firmadan aynı segmentte bizim istediğimiz modelleri getirecekler bir pulluk firmasındanda her traktör için ekipmanlarda getirtecekler burada aramızdan bu belirlenen marka ve modellerini kullanacak iki arkadaş sececeğiz,bu arkadaşlarımızın biri bu markayı kullanan,seven ve teknik bilgisi olan biri olacak,diğer arkadaşımız ise bu marka modelleri hakkında olumsuz düşünceleri olan belki yanlış önyargı içerisinde olan biri olacak her iki arkadaşımızda belirlenen marka ve modeli kullanacak ve olumlu,olumsuz düşüncelerini uygun eleştiri ölçüleri içerisinde dilegetirecek,trakkulup olarak bu organizasyona büyük bir katılım yapalım bence.

ercan gelecekse ben gelemem o deutzu Karalar ..ben ergutu ..
şaka bi yana gelmek isterdim ama işlerim çok yoğun..
insallah değerli arkadaşlarım bi konuda en iyisini yapacaktır..
haa bu arada bereket tv buluşmalarda her hangi bir aşamada sponsor olsun hazır elinize geçmişken
hem davet edin hemde sponsorluk teklif edin beyler..

tam tarih belli mi arkadaşlar.tarihi belirtirseniz ayarlamaya çalışırım kendimi malum çalışıyorum hafta sonu daha uygun olur özelliklede pazar ama pazar günü firmalar çalışır mı orası meçhul.birde 10 farklı traktör hangi marklar olacak

Abiler tam yer belirlenince bi bakayım eğer müsait olursam gelirim bende en son buluşma yeri çok yakındı bana gelmek nasip olmadı buna katılırız inşallah maksat trakkulup ahalisiyle tanışıp 1-2 fotoğraf alıp anı ölumsuzleştirmek :)

Güzel bi çalışma olacağı kesin erkuntu hem sevene hem sevmeyene yazabilirsiniz iki haldede yaşarım jd seven de olurum [emoji15] [emoji16] [emoji21] [emoji19] [emoji18]

Anti-Claas ' a beni yazın :D Şaka bi yana severim keratayı lakin objektif ölçekte :) Aşırısı beni bozar gelemem öyle şeye. Ben aslında mavi NH sevmem beni ona yazın eksilerini kamerada güzelce giydireyim...