27 = 31 MAYIS LÜLEBURGAZ TARIM FUARI

Ynt: 27 = 31 MAYIS LÜLEBURGAZ TARIM FUARI

newharun link=topic=83722.msg1005349#msg1005349 date=1433164993' Alıntı:
Niyetim kafa karıştırmak değil. Ben de yeni aldım. Goble ' yle bunun arasında kalmıştım. Şunu söyleyebilirim; ağır olursa merdane ile derin kontrolü sağlayabiliyor. Kuru zamanda zor kabul etmek lazım.
Ekipmanınız hayırlı olsun güle güle kullanın .. Bunlarıda gördüm fuarda sorduğumda sadece yaylı modelleri varmış bu markanın. O yüzden fazla üzerinde durmadım . Bana lastik takozlu lazım . Teşekkürler...

Öncelikle paylaşım için teşekkürler islam kardeşim.Düşüncelerime tercüman olmuşsun her yer kurt dolu bizim bilecikde Nh yerine LS satmışlar yaşlı amcaya iveco motor falan filan diye.NH ile aynı mal hattta daha üstün demişler düşünün artık.

144fenomen link=topic=83722.msg1005449#msg1005449 date=1433225769' Alıntı:
Öncelikle paylaşım için teşekkürler islam kardeşim.Düşüncelerime tercüman olmuşsun her yer kurt dolu bizim bilecikde Nh yerine LS satmışlar yaşlı amcaya iveco motor falan filan diye.NH ile aynı mal hattta daha üstün demişler düşünün artık.
Rica ederim. Bu gibi şeyleri yazmamız lazım .. Genelde yaşlı ve bilinçsiz insanları kandırıyorlar . Birde yaşla amca tek başına geldiyse fuara vay haline. Nh bayiinin önündede takıldım biraz Atıyorum TD 90 D 90 000 TL Ama bu DELTA Serisi Birde BLUEMASTER İ sordum 12 000 TL fiyat olduğunu söyledi. Aralarındaki farklar ise Shuttle , Orta kol pistonlu , Havalı komprasör, birinde 4 piston çıkışı vardı birinde 6 ve bir ikitane daha birşey vardı sanırsam. Ama bana ikiside pahalı geldi şahsen. O para o Traktörlere çok fazla gidip Avrupa bir Traktör alınabilir o paraya . (2. el) Ben bu düşünceden yanayım..