fiat 640 lift-o-matik ve hidrolik direksiyon?

arkadaşlar 640 a lift o matik mandalı takılabiliyor mu ,54c hidrolik kaldırma kontrol sistemine benzer şekilde montajlanabilir mi? Bir de bazı 640larda kaputun önünde baca var o ne işe yarar? Bazılarında yok sonradan takılabilir mi?Sonradadan takılan hidrolik direksiyonların bazılardan geç tepki ve düşük devirde sertleşme oluyor direksiyonu yeni traktörler gibi hidrolik yapılabilir mi boşluksuz ve düşük devirde yumuşacık olacak şekilde?bilmiyorum çok şey mi istedim.. teşekkür ederim

Ynt: fiat 640 lift-o-matik ve hidrolik direksiyon?

Çocukluğumda kullanırdım 640 ı kaç modeldi hatırlamıyorum. Lift otomatik mandalı vardı iyi hatırlıyorum. Kaputun önündeki baca toz bacası :) Toz tutucu ön filtre gibi düşün.

Hidrolik direksiyon ise yapılmayacak iş değil. Ereğli sanayisinde bile her traktöre takılabiliyorken 640a da takılır.

omeryucel link=topic=83879.msg1002058#msg1002058 date=1431872233' Alıntı:
Çocukluğumda kullanırdım 640 ı kaç modeldi hatırlamıyorum. Lift otomatik mandalı vardı iyi hatırlıyorum. Kaputun önündeki baca toz bacası :) Toz tutucu ön filtre gibi düşün.

Hidrolik direksiyon ise yapılmayacak iş değil. Ereğli sanayisinde bile her traktöre takılabiliyorken 640a da takılır.
teşekkür ederim,lift-o-matik için sevindim dakika başı kolla uğraşmak insanı öldürür yoksa. hidrolik takılıyor da işte tam randıman alınamayabiliyor bazılarından 1200 1300 devirde direksiyon yumuşuyor rölantide 800 devirde yumuşak olsa tadından yenmez . toz bacası herhalde samanla uğraşanlar için güzel olur :)

FEHİM link=topic=83879.msg1002077#msg1002077 date=1431881529' Alıntı:
hidrolik direksiyonun birde tam hidrolik olanını araştır derim. bendeki 750 ye sonradan beyinli hidrolik direksiyon konulmuş rolantide bile çok rahat dönebiliyor.

http://hidrolik.chs-group.com/?product=fiat-480-tam-hidrolik

chs tam hidrolik buldum başka markalar var mı acaba tam hidrolik? demek ki benim gördüklerim hidromekanik rölantide ağır olanlar bu sistemi ilk defa görüyorum ama o sarı renk biraz gıcık

Mitralyöz link=topic=83879.msg1002124#msg1002124 date=1431895155' Alıntı:
http://hidrolik.chs-group.com/?product=fiat-480-tam-hidrolik

chs tam hidrolik buldum başka markalar var mı acaba tam hidrolik? demek ki benim gördüklerim hidromekanik rölantide ağır olanlar bu sistemi ilk defa görüyorum ama o sarı renk biraz gıcık

yardımcı olabildikse ne mutlu. rengide 250 gr boya ya bakar. yeter ki randımanlı iş yapabilsin. beyinler de marka markaymış haberin ola bir hidrolekçiye danışmanı tavsiye ederim.

arkadaşlar 640 a lift o matik mandalı takılabiliyor mu ,54c hidrolik kaldırma kontrol sistemine benzer şekilde montajlanabilir mi? Bir de bazı 640larda kaputun önünde baca var o ne işe yarar? Bazılarında yok sonradan takılabilir mi?Sonradadan takılan hidrolik direksiyonların bazılardan geç tepki ve düşük devirde sertleşme oluyor direksiyonu yeni traktörler gibi hidrolik yapılabilir mi boşluksuz ve düşük devirde yumuşacık olacak şekilde?bilmiyorum çok şey mi istedim.. teşekkür ederim
Merhabalar AXI Teknolojinin üretmiş olduğu dönüşüm kitleri tam sizin ihtiyaçlarınıza göre
linkinden ürünleri inceleyebilirsiniz.
Sipariş ve Detaylı bilgi için : 05464765570