APPLE KULLANICILARI Bİ BAKABİLİRMİ

İyi akşamlar ahali. Aralıkta turkcell t50 marka telefon almıştım fakat gerek androidten gerekse güncelleme gelmemesi vb. sebeplerden dolayı telefonu bu yaz değiştirmeyi düşünüyorum. 2. el tanıdıktan ıphone 4s alma imkanım var (oyun bağımlısı değilim sadece internet için kullanıcam)
önerirmisiniz acaba? 5-5c-5s e maddiyat pek elvermiyo anca tanıdıktan denk gelirse belki alabilirim. androidten kurtulmak istiyorum bi çare söyleyin bana lütfen önerilerinizi bekliyorum.

Aygün sadece net için kullanacaksan elindeki tel dursun. Bi ipad 3 al (600-700 civarı temiz ikinci el bulabilirsin) oyunun da, net ' in de, filmin-dizinin de, müziğin de, fotoğraf ve videonun da tadını çıkar.

Ayrıca 4S ' in uygulama desteği git gide azalıyor. Tavsiye etmem.

Bende Iphone 4 ve ipad 3 ikilisi var. İşlevsellik ve sağlamlık bakımından çok iyi bi ikili. Ipad ' i damın kapısının önüne bırakmıştım. Bütün sürü üzerinden geçti. Pullukla sürerken elimden kaydı, pulluğun üzerine düştü. Yediği darbenin haddi hesabı yok. Ekran şu an tuz buz halde. 10 tane kırık var ve sorunsuz çalışıyor.

Ynt: APPLE KULLANICILARI Bİ BAKABİLİRMİ

4s için uygulama desteği hakkında bir fikrim yok ama amacına gayet uygun bir telefon. Elimde led tv taşımak istemiyorum dersen 2.el LG G2 de bakabilirsin internet için 2.26 lık işlemcisiyle bitirim bir alet.

dustero link=topic=84007.msg1003743#msg1003743 date=1432507386' Alıntı:
4s için uygulama desteği hakkında bir fikrim yok ama amacına gayet uygun bir telefon. Elimde led tv taşımak istemiyorum dersen 2.el LG G2 de bakabilirsin internet için 2.26 lık işlemcisiyle bitirim bir alet.
Ben daha aralıkta lg g3 beat alcaktim nasip olmadı gittim t 50 aldım bilseydim böyle olduğunu almazdım şimdi androide yanaşmıyorum ha alırsamda lg g3 32gb alırım onda pek sıkıntı yaşıycağımı sanmıyorum 3gb ram ile.
eeemreee link=topic=84007.msg1003745#msg1003745 date=1432508977' Alıntı:
Iphone grubu alinacaksa 5s tavsiye ederim su ara icin
Gönül zaten 5 s istiyo ama elimdeki telden sonra aynı işi görmesi için telefon bakıyorum 4s i ikinci el almayı düşünüyorum beni 1 yada 2 sene idare edermi acaba. Zaten 1-2 sene sonra 5s yada 6 alıcam ama bu sürede t50 kullanılmaz gerçekten.

Amcamınoğullarında 4S 16 gb var ikisinden de memnunlar özellikle sağlamlığından. Bizde alacaktık fakat 16 gb bulamadık 8 gb olanını ise önermediler program güncellemesi falan yapılmıyor diye. 16 gb piyasada pek yok olanı da çok para. Onun yerine Ipad 3 daha çok işe yarar. Yaklaşık 3 yıldır kullanıyoruz şu ana kadar hiçbir bir sorun çıkarmadı ki hiç boş bırakmadık sürekli kullanıyoruz. Bence telefonun dursun yanına tablet pc al. Ipad 3 ün güncel fiyatını bilmiyorum ama sıfır telefondan daha ucuza gelecektir...

POYRAZLI TALHA link=topic=84007.msg1003814#msg1003814 date=1432554394' Alıntı:
Amcamınoğullarında 4S 16 gb var ikisinden de memnunlar özellikle sağlamlığından. Bizde alacaktık fakat 16 gb bulamadık 8 gb olanını ise önermediler program güncellemesi falan yapılmıyor diye. 16 gb piyasada pek yok olanı da çok para. Onun yerine Ipad 3 daha çok işe yarar. Yaklaşık 3 yıldır kullanıyoruz şu ana kadar hiçbir bir sorun çıkarmadı ki hiç boş bırakmadık sürekli kullanıyoruz. Bence telefonun dursun yanına tablet pc al. Ipad 3 ün güncel fiyatını bilmiyorum ama sıfır telefondan daha ucuza gelecektir...
Benim patronda siyah 16 gb modeli var o değiştirmeyi düşünüyo ufak diye bende ondan almayı düşünüyorum benim telefondan bin kat daha iyidir. Bana 1-2 sene gitse yeterli ipad alsamda yazın sürekli işteyim zaten o yüzden telefon benim işimi görüyo ama bu t50 adamı deli eder. değiştirmek istememe sebebim bu zaten

Kardeşim eski bi IPHONE 3gs kullanıcı olarak şunu söyleyim.Bahsettigin 4s modeli ios 8 guncellemesini aldı ve aldıgı son güncelleştirmede bu olacak.Yani sen apple ın destegı çektiği bi telefon almak ıstıyorsun.İnternet için kullanacagım demişsin 4s 3.5 inç ekranı var kulandıgın t50 nin 5 inç gerek interneete dolaşma gerek video izlemede büyük ekranın her zaman bi avantajı var bana sorarsan.4s 2011 yılında piyasa çıkmış bi telefon ve bence miladı doldu artık.Sen t50 yi verip 4s alırsan bi ilerleme kaydetmiş olmazsın.Bence bi süre daha elindeki telefonla idare edip birikimini arttırıp 5c & 5s gibi modellere bakmını öneririm

YALÇIN link=topic=84007.msg1003882#msg1003882 date=1432581230' Alıntı:
Kardeşim eski bi IPHONE 3gs kullanıcı olarak şunu söyleyim.Bahsettigin 4s modeli ios 8 guncellemesini aldı ve aldıgı son güncelleştirmede bu olacak.Yani sen apple ın destegı çektiği bi telefon almak ıstıyorsun.İnternet için kullanacagım demişsin 4s 3.5 inç ekranı var kulandıgın t50 nin 5 inç gerek interneete dolaşma gerek video izlemede büyük ekranın her zaman bi avantajı var bana sorarsan.4s 2011 yılında piyasa çıkmış bi telefon ve bence miladı doldu artık.Sen t50 yi verip 4s alırsan bi ilerleme kaydetmiş olmazsın.Bence bi süre daha elindeki telefonla idare edip birikimini arttırıp 5c & 5s gibi modellere bakmını öneririm
5s in sıfırını alamam bu sene ancak 2. El alabilirim 5c plastik diye pek tavsiye etmiyolar alırsam sıkıntı yaşarmıyım acaba

YALÇIN link=topic=84007.msg1003889#msg1003889 date=1432581945' Alıntı:
Dış kapak olursa birazda dikkatli kullanırsan bi sorun olacagını sanmıyorum.
Ya ben 4s i 1-2 sene için istiyorum ondan sonra 5s düşünüyorum bu sene alamam gibi duruyo ikinci elde pek almak istemiyorum kısmet artık bakıcam bişeyler. Artı olarak ben 4s e alırsam ios 8i güncellemiycem çünkü hafiften kasmalar başlıyo.

YALÇIN link=topic=84007.msg1003882#msg1003882 date=1432581230' Alıntı:
Güncelleme dedinde yeni aklıma geldi turkcell de tınlamıyo artık t50yi en son 3 ay önce güncelleme aldım ondada hiç bi değişiklik yoktu. Bence benimde aldığım son güncelleme bu olur şimdi t60 çıkarıyolarmış hiç ilgilenmezler t 50 ile.(t50 çıktığında, t40ı unuttukları gibi.)

Bn martta iPhone 6 plus 64 gb aldım önceden Samsung s3 mini vardı iOSa geçince Dünya varmış dedim. 4s dayanıklı sağlam telefon ama Yılmaz Abi ' nin de dediği gibi uygulama program vs destekleme sorunu var ama Bikaç yıl 5se geçişte alıştırma olabilir sonra alcam Dion. 5s de iyidir bi abimde var kibar on numara telefon. G3 demişin o da güzel telefon Ama iPhone ile karşılaştırılamaz. Bnm tavsiyem 4si al şimdi sonra biraz daha zorla ve 6 plus al pişman olmazsın fiyat konusu sıkıntı olursa 6 da olabilir. 6 plus büyüktür ama şarjı müthiş gidio ekranı kamerası ve Havası farklı. Tercih senn...

hüseyin35.5 link=topic=84007.msg1003929#msg1003929 date=1432587366' Alıntı:
Bn martta iPhone 6 plus 64 gb aldım önceden Samsung s3 mini vardı iOSa geçince Dünya varmış dedim. 4s dayanıklı sağlam telefon ama Yılmaz Abi ' nin de dediği gibi uygulama program vs destekleme sorunu var ama Bikaç yıl 5se geçişte alıştırma olabilir sonra alcam Dion. 5s de iyidir bi abimde var kibar on numara telefon. G3 demişin o da güzel telefon Ama iPhone ile karşılaştırılamaz. Bnm tavsiyem 4si al şimdi sonra biraz daha zorla ve 6 plus al pişman olmazsın fiyat konusu sıkıntı olursa 6 da olabilir. 6 plus büyüktür ama şarjı müthiş gidio ekranı kamerası ve Havası farklı. Tercih senn...
Bende hem ios a geçiş telefonu olsun hemde 1-2 sene beni idare etsin istiyorum zaten ios 8 güncellemiycem fazla kasacağını sanmam 4s in. 1-2 sene sonra 5s yada 6 düşünüyorum 6 nın boyutu ideal bence.

Aygün ATALIK link=topic=84007.msg1003932#msg1003932 date=1432587575' Alıntı:
Bende hem ios a geçiş telefonu olsun hemde 1-2 sene beni idare etsin istiyorum zaten ios 8 güncellemiycem fazla kasacağını sanmam 4s in. 1-2 sene sonra 5s yada 6 düşünüyorum 6 nın boyutu ideal bence.
aynn Haklısınız 6 nun Boyutları iyi ama 6 plus Biçok özellik olarak dah üstün Taşıma vs bi problem olmuo zorlamaya bakın ama her ikisi de telefonların ütopyası