TRAKTÖRMETRE-TRAKKULÜP-TURAN TARIM ORGANİZASYONU

Herkese tekrar merhabalar,

Günler öncesinden belli olmasına rağmen iş yoğunluğu sebebiyle yazamadık. TrakKulüp üyelerinin de katılacağı Traktörmetre sezon finali için ekipman desteği vereceğiz. Öncelikle Bereket TV ve Ömür Bey ' e teşekkür ederiz.

Gökhan Özkan ' dan tarlanın durumu ve yeri ile ilgili gerekli bilgileri aldık. Bugün itibari ile de traktörlerin %70i kesinleşti ve arkasına ekipman için üretime geçtik. Fakat öncelikle sizinle de konuşmak istedim. Getireceğimiz ürünleri yazacağım fakat sizin bizden talepleriniz de çok önemli. Sizin istediğiniz ekipmanları da getirmeye çalışacağım.

Getirilecek Ekipmanlar:

1- Akıllı Tam Otomatik Döner Kulaklı çeşitlerimiz
2- Akıllı Tam Otomatik çeşitlerimiz
3- Deve Boynu Döner Kulaklı çeşitlerimiz
4- Dip Patlatan Çeşitlerimiz
5- Tam Otomatik ve Pim Kesen Çizel çeşitlerimiz
6- Yarı Otomatik Pulluk çeşitlerimiz
7- Deve Boynu pulluk çeşitlerimiz
8- Tırmık çeşitleri

Tabi Traktörmetre programı için sadece pulluk kulanabileceğiz bildiğim kadarıyla. Fakat program bitimi bizim reklam çekimlerimiz yapılacak ve bu ürünleri kullanacağız mümkün olduğu kadar. Sizin o organizasyon için istediğiniz model var mıdır? Ya da talep ettiğiniz başka bir konu?

Cumartesi günü görüşmek dileğiyle, umarım güzel bir organizasyon olur. Tekrardan Bereket TV ' ye ve Ömür Bey ' e organizasyon için teşekkür ederim.

Ynt: TRAKTÖRMETRE-TRAKKULÜP-TURAN TARIM ORGANİZASYONU

melihturan link=topic=84013.msg1003772#msg1003772 date=1432541873' Alıntı:
Herkese tekrar merhabalar,

Günler öncesinden belli olmasına rağmen iş yoğunluğu sebebiyle yazamadık. TrakKulüp üyelerinin de katılacağı Traktörmetre sezon finali için ekipman desteği vereceğiz. Öncelikle Bereket TV ve Ömür Bey ' e teşekkür ederiz.

Gökhan Özkan ' dan tarlanın durumu ve yeri ile ilgili gerekli bilgileri aldık. Bugün itibari ile de traktörlerin %70i kesinleşti ve arkasına ekipman için üretime geçtik. Fakat öncelikle sizinle de konuşmak istedim. Getireceğimiz ürünleri yazacağım fakat sizin bizden talepleriniz de çok önemli. Sizin istediğiniz ekipmanları da getirmeye çalışacağım.

Getirilecek Ekipmanlar:

1- Akıllı Tam Otomatik Döner Kulaklı çeşitlerimiz
2- Akıllı Tam Otomatik çeşitlerimiz
3- Deve Boynu Döner Kulaklı çeşitlerimiz
4- Dip Patlatan Çeşitlerimiz
5- Tam Otomatik ve Pim Kesen Çizel çeşitlerimiz
6- Yarı Otomatik Pulluk çeşitlerimiz
7- Deve Boynu pulluk çeşitlerimiz
8- Tırmık çeşitleri

Tabi Traktörmetre programı için sadece pulluk kulanabileceğiz bildiğim kadarıyla. Fakat program bitimi bizim reklam çekimlerimiz yapılacak ve bu ürünleri kullanacağız mümkün olduğu kadar. Sizin o organizasyon için istediğiniz model var mıdır? Ya da talep ettiğiniz başka bir konu?

Cumartesi günü görüşmek dileğiyle, umarım güzel bir organizasyon olur. Tekrardan Bereket TV ' ye ve Ömür Bey ' e organizasyon için teşekkür ederim.
Ilginiz için teşekkür ederiz cumartesi görüşürüz insallah

Gökhan ÖZKAN link=topic=84013.msg1003899#msg1003899 date=1432583690' Alıntı:
Melih katilimin icin tesekkurler
Abi bide seni gorsek sahalarda.surekli isim var deyip ekiyon bizi :D
hiç sorma Gökhan ben işlerimi kendim yapmaya çalışıyorum biraz ağar geliyor işler, sahalara inecek vakit yok.

Katkılarınız için teşekkürler melih bey, başarılar..
Geçenlerde konunun birinde bir arkadaşımız için kesici diskli ve tam kavisli ayna modelinin fotoğrafını atmıştınız, o pullukta olacakmı gelecekler içerisinde, ben onu merak ediyorum :)

Eğer talep ederseniz tabi ki getiririm kesici disk. Unutmuşum ben iyi oldu hatırlattığınız onu da ekleyeyim :) Onun dışında eğer yağmur izin verirse her ürünü Cumartesi gününe getireceğim. Yine de taleplerinizi buraya yazarsanız mutlu olurum, iş yoğunluğu sebebiyle çok bakamıyorum fakat gün içinde bütün yazılanları okuyup cevaplandırmaya gayret ediyorum.

melihturan link=topic=84013.msg1004207#msg1004207 date=1432715634' Alıntı:
Eğer talep ederseniz tabi ki getiririm kesici disk. Unutmuşum ben iyi oldu hatırlattığınız onu da ekleyeyim :) Onun dışında eğer yağmur izin verirse her ürünü Cumartesi gününe getireceğim. Yine de taleplerinizi buraya yazarsanız mutlu olurum, iş yoğunluğu sebebiyle çok bakamıyorum fakat gün içinde bütün yazılanları okuyup cevaplandırmaya gayret ediyorum.
Valla çok iyi olur en akıllısından tam kavisli ızgara kulaklı uç demirli olanından olursa tadından yenmez :)