50 hp segmentinde en ekonomik marka hangisi..

12.11.2010
16,297
22,541
48
Erzurum

kuyruk mili,yedek parça ..
2. eli.. yakıt performansı..(Örnek vererek)
e-lift gibi avantajlı ayrıntıları bir arada sunan
50 hp civarı en gözde,en az yakan traktörü....model yılı ve fiyatı ile
en deneyimli bilgilerle,fanatiklik yapmadan..
bizden sonraki meraklılarada güzel bir bilgi konusu hazırayalım.
bu aralar 50 hp seçimi yapmam lazım..

Ynt: 50 hp segmentinde en ekonomik marka hangisi..

mf 3.050 ; fiyatı uygun 2005 model 2 bin-3 bin saat arası düzgün bir traktör 25 bin TL civarı, yolda Ceylan gibi, tarlada pullukta tam bir Aslan, 4/12 ' ' inç Ünlü pullukla çift sürebiliyor, bağımsız kuyruk mili, kullanmasını bilene tam aranıp bulunmaz nimet, yakıtta cimri, 3 ton gibi bir ağırlığı var ayağı yere sağlam basar, frenleri problemli desler de tamamen kullanıcıya ve şanzuman yağına bağlı. Harici damper valf sistemi çok seri ve pratik.
Daha yazıyım mı? Hacıı..:D

kitap yazmışın hacı daha ne olsun..
eline sağlık..
bu arada benim konu başlığındaki reklamda;
KADINLAR DAHA KALIN VE GENİŞ ISTIYOR yazıyor.
Yönetim bey admin bey mustafa bey..
çok tebessüm ve teessüf ederim.. :)

ranger link=topic=84043.msg1004110#msg1004110 date=1432669699' Alıntı:
Niye bu kadar düşündünki Yusuf abi deutzun 50 hp lik modeli yok mu?
zorla elimden aldılar onu :)
mf 240 takasa aldım üzerine 10500tl
şimdi 50 hp bişey bakiyom..
tt 50 2014 var birde kioti 50 hp var..
ama bilgili arkadaşlardan konuya yorum alalım ..
hemde herkez sabit bakar 50 hp segmentine .. bu konudan

geçenlerde bizim servet efendi balata değişimindeyken haftasonuna denkgeldi işi uzadı biraz bizde araçapa ilaç filan yapmak için komşunun tümosan 65/70 tekçekeri aldık motorun yakıtı çok azdı 2kere depoyu taşırdık bidonla doldururken :D

Nail Abi ' nin söylediklerine aynen katılmakla birlikte güzel ot balyası bağladığını eklerim. Net ağırlığı 2750-2850 kg arası. Yakıtı da gerçekten iyidir. 1000 saate yakın kullandım, sorun yaşamadım.

Ben de case jx55 i merak ediyorum. Otobüsle geçerken yol kenarında balya basarken gördüm. Çok şaşırdım açıkçası. Bilen kullanan arkadaşlarımız varsa aydınlatabilirler mi?

Piyasa konusunda 55 56 gri gövde gibi piyasasi olan modeline gore biri daha yok fakat performans olarak hoşuma gitmiyor acikcasi 2005 2053 basak tercihim olurdu piyasasida uygun ozellikleride guzel

Black.Boyss.37 link=topic=84043.msg1004189#msg1004189 date=1432711513' Alıntı:
Piyasa konusunda 55 56 gri gövde gibi piyasasi olan modeline gore biri daha yok fakat performans olarak hoşuma gitmiyor acikcasi 2005 2053 basak tercihim olurdu piyasasida uygun ozellikleride guzel
kalkışlarda felan hantal mı kalıyo

sen 50 hp segmenti dediğin için tt50 yazdım.ben aslında tt55 aldım tümosanın yanına. çift devir kuyruk mili.40 km yaklaşan bir hızı var.ses seviyesi düşük.
manevra güzel.yeni olduğu halde yakıtını beğendim

Arkadalar ls kullaniyorum 50 lik super pratik bi traktor ikinci eli ucuz 4#4 super dumenleme 4 adet hidrolik cikisi var ileri geri satil direksiyon altinda bagimsiz kuyruk mili en onemliside yakiti cok hesapli eksi yonu ise cok hafif ilave agirlik sart