New holland traktör yardım

Ynt: New holland traktör yardım

ttler hafifi işler için vites seçeneği 8 ileri 2 geri olarak tasarlanmış afif ve orta segment traktörler tdd delta serisi bildiğim kadarıyla new hollandın üzerinde opsiyon bulunmayan modeli bu shutle falan yok zaten zaten diğer tdd lein birçoğu benzer özellikte fakat opsiyon olarak shuttle falan pistonlu ortakol gibi özellikler eklenebiliyor td serisinin tt serisinden farkıda şanzımanlarının 12 iler 12 geri levyeli olmasındandır vede daha çok orta ve ağır işler için tasarlanmış makinelerdir

özkan23 link=topic=84052.msg1004238#msg1004238 date=1432721047' Alıntı:
ttler hafifi işler için vites seçeneği 8 ileri 2 geri olarak tasarlanmış afif ve orta segment traktörler tdd delta serisi bildiğim kadarıyla new hollandın üzerinde opsiyon bulunmayan modeli bu shutle falan yok zaten zaten diğer tdd lein birçoğu benzer özellikte fakat opsiyon olarak shuttle falan pistonlu ortakol gibi özellikler eklenebiliyor td serisinin tt serisinden farkıda şanzımanlarının 12 iler 12 geri levyeli olmasındandır vede daha çok orta ve ağır işler için tasarlanmış makinelerdir
peki 85 bin liraya alınıcak 4x4 kabinli en iyi nh seçenegi nedir

şiyar link=topic=84052.msg1004243#msg1004243 date=1432721699' Alıntı:
peki 85 bin liraya alınıcak 4x4 kabinli en iyi nh seçenegi nedir
liste fiyatları çok yüksek olmakla beraber new holland düşünüyorsanız eğer sıfırınıTD75D DELTA 4WD KAB. 14X30 (D4) YENI 85.982 TL fiyat çekmişler ama bu lite fiyatı tabi ama temiz olsun 2. elde olur derseniz sayısız nedencek kadar çaşit var hele ki bütçenizde azımsanacak gibi değil 85 bin liraya temiz makine bulmakta sıkıntı çekeceğinizi sanmıyorum

özkan23 link=topic=84052.msg1004248#msg1004248 date=1432724001' Alıntı:
liste fiyatları çok yüksek olmakla beraber new holland düşünüyorsanız eğer sıfırınıTD75D DELTA 4WD KAB. 14X30 (D4) YENI 85.982 TL fiyat çekmişler ama bu lite fiyatı tabi ama temiz olsun 2. elde olur derseniz sayısız nedencek kadar çaşit var hele ki bütçenizde azımsanacak gibi değil 85 bin liraya temiz makine bulmakta sıkıntı çekeceğinizi sanmıyorum
FArklı marka varmı peki sıfır olmalı ama 4x4 ve kabinli

TDD serisinde kompresör, çiftçeker ve diferansiyel kilidi düğmeli şekilde, 4 silindirli tdd modellerinde istersen debriyaja basmadan ileri geri powershuttle olarak alabilirsin. kabinli olanlarda klima var. 12 + 12 vitesli. td 90 td 100 ve 110 da 6 adet çıkış yeri var. diğerlerinde 4 çıkışlı.
TDD delta ise 12 + 12 vites. yine ileri geri mekik kolu var ama deriyaja basarak geçiş yapabilirsin sadece. deltaların hepsinde 4 çıkış var sadece.çiftçeker ve diferansiyel el ile yapılır. kabinli tdd deltalarda klima yok