Hema 5875 saman makinasında nasıldır?

Daha önce td65e yardımcı traktör arıyordum bunun için çok traktör denedim ama karar verememiştim. 60-66 çekiş yönünden td65 e yaklaşamadı ama yakıt hemen hemen aynıydı 640 ise çok yakıyordu . Hema 5875 i 10 ton yükle yokuşta gördükten sonra ciddi merak etmeye başladım. Çok güzel çekişi var. Fiyatı da ucuz . ama bu makineyi kuyruk milinde hiç görmedim. saman makinasına bağlayan balyaya bağlayan var mı acaba? bir de genel itibari ile ford parçalarıyla uyumlu, motor tümosan 75 hpymiş. daha önce hiç kullanma fırsatım olmadı. yedek parça sorunu olacağını da düşünmüyorum. bu traktörü kuyruk mili işinde gören oldu mu kullanan var mı acaba saygılar sunarım teşekkür ederim

Ynt: Hema 5875 saman makinasında nasıldır?

Hema kuyruk mili Ford ile aynı diye biliyorum. Devir de aynı massey gibi hızlı devir kuyruk milleri,santravicten hatırlıyorum. Hızlı devir kuyruk mili de patosta iş görmez. Kaldı ki çok iyi patos çekse bile hararet sorunu olan traktörler. Motorları FIAT ile aynı ama tamamının değil modeline göre değişiyor. Tarla sürmek içinse ucuz yollu uygundur.

Ynt: Hema 5875 saman makinasında nasıldır?

apsiL link=topic=84112.msg1005258#msg1005258 date=1433137821' Alıntı:
Hema kuyruk mili Ford ile aynı diye biliyorum. Devir de aynı massey gibi hızlı devir kuyruk milleri,santravicten hatırlıyorum. Hızlı devir kuyruk mili de patosta iş görmez. Kaldı ki çok iyi patos çekse bile hararet sorunu olan traktörler. Motorları FIAT ile aynı ama tamamının değil modeline göre değişiyor. Tarla sürmek içinse ucuz yollu uygundur.
teşekkür ederim