BAŞAK TRAKTÖRÜN DEVİ TARLADA . ..

Ynt: BAŞAK TRAKTÖRÜN DEVİ TARLADA . ..

diğer başaklardan ne farkı var....
benim 2000 model BAŞAK 2073SH vardı bir an onu görür gibi oldum.
Milleti kandırmasınlar doğru dürüst birşey yapsınlar.Kaportayı değiştir tamam.Sonrada kandır çiftçiyi bankaya köle yap.
Teknik özelliklerinide yazsaydın ya ........................

masseysuper90 link=topic=9403.msg98329#msg98329 date=1227182355' Alıntı:
diğer başaklardan ne farkı var....
benim 2000 model BAŞAK 2073SH vardı bir an onu görür gibi oldum.
Milleti kandırmasınlar doğru dürüst birşey yapsınlar.Kaportayı değiştir tamam.Sonrada kandır çiftçiyi bankaya köle yap.
Teknik özelliklerinide yazsaydın ya ........................

merhaba; yorumlarınız için teşekkür ederim ..
şimdi 2000 model başak ile şimdiki başak arasında dünya kadar fark var. mesala 2000 yılında almış oldugunuz başak traktör t.z.d.k idi ozamanlar 2003 te özelleşti fabrika şimdi kısaca yenilikleri ben sayım size ilk başta ekip degişti ,tamamen profosyonel kadro oluştu, müşteriyle direk diyolaklar oluştu bunlar eskiden yoktu en önemli olanlar sonra traktör de nasıl bir degişiklik oldu çiftçi ve bayilerden gelen yogun talepler şu yöndeydi biz başak traktörü hep bölemi görcegiz kasa olarak çok ama çok talep oldu kasayı degiştirin diye herkesin görüşleri ayrı ama kasayı degiştirmesen artık bu kasayla tıkanıp kalıcaktın herkes gibi başak da özellestikden sonra kasayı degiştirdi ve bunun yanında kasayı degiştermekle kalmadı 94 yıl sonra özelleştikden sonra ihracat yapıldı ülke ekonomisine katkıda bulundu sakaryada ortalama 350 çalışanı ile yeni bir iş olanagı sundu sakarya ve türkiye ekonomisine katkıda bulundu evet bunlarıda düşünmek lazım sadece traktörü degil ama tabiki dedigim gibi herkesin görüşleri ayrı 2060 modeli ile 2085 modelini yaptı yeni olarak intercol turbo sistemi taktı traktörlere yani degişim tek traktörde olmadı alt yapısında oldu siz degerli yerli traktör sahiplerinin katkısıyla yurt dışına baglı kalmamayı ve türklerinde her ürünü yapıp pazarlıyacagını diger ülkelerde gördü ve bunun yararlarını başak traktörde gördü azerbaycan,romanya v.s gibi ülkelere ihracat yaptı bu demek oluyorkı türk mallarınıda yurt dışında görebilcegimiz anlamına geliyor ve gurur duyuyoruz bir türk malının yurt dısında olmasından dolayı traktör renkde kırmızı beyaz anlı şanlı türk rengimiz d,ger bir soruya gelince zorla bankadan krediye kimse boğmaz tamamen kullanıcı tarafından beyenildiginde alırlar zorla traktör satmak gibi birşey yok olamaz tekrar saygılar sunuyorum sizlere .. .

Kıymetli far029 paylaşım için teşekkürler,2000 model 2073 sh kullanıcısıyım aynı zamanda eski steyr lerin frenleri süper olmasına rağmen bizim başak ta hidrolik fren olmasına rağmen hiç randıman alamadık,serviste hidroliği kaldırıp normal fren bağlattık yine randuman yok be dostum,bize bir önerin ve tavsiyen varmı? anlş-*s

muki39 link=topic=9403.msg98551#msg98551 date=1227210348' Alıntı:
Kıymetli far029 paylaşım için teşekkürler,2000 model 2073 sh kullanıcısıyım aynı zamanda eski steyr lerin frenleri süper olmasına rağmen bizim başak ta hidrolik fren olmasına rağmen hiç randıman alamadık,serviste hidroliği kaldırıp normal fren bağlattık yine randuman yok be dostum,bize bir önerin ve tavsiyen varmı? anlş-*s

MERHABA ŞİMDİ BEN KENDİ KAFAM DAN SÖLEMİMDE BEN YETKİLİ SERVİS VE BİLEN KİŞİLERE SORİM ONDAN SONRA SİZE CEVABIMI YAZIM HEM SİZİN HEMDE BENİM İÇİN YANLIŞLIK YAPMAYALIM SAYGILAR . ..

şubat 2009 da yeni 2060 la tanışanlar görecek TÜRKÜN aklını gücünü azmini başarısını yerli 100 de 100 türk malını steyr;le doğduk başakla ölecegiz.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE *098*-

far 029 birader tzdk zamanındaki başaklar bence daha iyi sen git onada orjinal çelik piston turbo tak oda olsun turbolu bence BAŞAK ERKUNT VE TÜMOSAN MARKALARI BİRLEŞŞSE DÜNYADAKİ EN BİRİNCİ MOTOR OLUR BENM DÜŞNCEM

doganbey1 link=topic=9403.msg124523#msg124523 date=1230748807' Alıntı:
far 029 birader tzdk zamanındaki başaklar bence daha iyi sen git onada orjinal çelik piston turbo tak oda olsun turbolu bence BAŞAK ERKUNT VE TÜMOSAN MARKALARI BİRLEŞŞSE DÜNYADAKİ EN BİRİNCİ MOTOR OLUR BENM DÜŞNCEM
bence üç firmada halen çok yetersiz dünya ile hiç alakaları yok 1980 li yııların motorlarını kaporta değiştirerek satıyorlar birleşseler dahi dünyada ilk 10 dahi girmeleri kesinlikle mümkün olmayacaktır(bence)