Uzel traktörün meşhur sözü...

Değerli trakkulup ailesi twitterde uzel traktörün sayfasında geziyordum bi tane söz dikkatimi çekti ve sizinle paylaşmak istedim.
'Kedinin olmadığı yerde fareler cirit atar.' diye bir söz paylaşmışlardı fabrika kapanmadan önce, biraz haklılar şu an uzel traktör olsaydı ne bozokların ne başkentlerin nede harsların piyasada yeri yoktu ve şundan eminimki şu an uzel traktör olsaydı piyasadaki rekabetten dolayı hem traktör fiyatları bu kadar pahalı olmazdı hemde yerli üretim traktörlerde teknoloji olarak bir adım önde olurduk.

Ynt: Uzel traktörün meşhur sözü...

traktorun fiyat artışları herkez bi yenilik peşinde her koydugu özellik + para ve her koydugu ozellik traktorun biraz daha fazla arıza yapması demek :) eski traktorlerde ben pek arıza gormuyorum fakat yeni traktorler daha çok arıza yapıyo sebebi ise birisinde hiç bişey yok birisinde çok şey var ufak tefek şeyler arıza yapıyo giderilmesi gerekiyo gideriliyo ve masraf hep :)

Ynt: Uzel traktörün meşhur sözü...

Horozkentli-Yasar link=topic=84302.msg1007339#msg1007339 date=1433873932' Alıntı:
traktorun fiyat artışları herkez bi yenilik peşinde her koydugu özellik + para ve her koydugu ozellik traktorun biraz daha fazla arıza yapması demek :) eski traktorlerde ben pek arıza gormuyorum fakat yeni traktorler daha çok arıza yapıyo sebebi ise birisinde hiç bişey yok birisinde çok şey var ufak tefek şeyler arıza yapıyo giderilmesi gerekiyo gideriliyo ve masraf hep :)
Yaşar abi sana hak veriyorum ama yerli traktörlerin gümrük vergisi gibi büyük vergileride yok bence bu kadar fiyat biçmeleri çok abartı