Yeni Fendt 817 Prototif Model...!!!

Arkadaşlar yine sizle bir ilki paylaşıyorum. Karşınızda yeni Fendt 817 Vario. Bu bir prototif model. Sanırım yeni 800 serisinin asıl dizaynı bu olacak. Daha önce gördüğümüz yeni 800 serisi ya bir photoshop kandırmacası yada başka bir şeydi. Belkide iki 800 serisi çıkacaktır. Tam bilemiyorum. Ama bu resimdeki gerçek anlamda çalışan bir model. Tasarım olarakta sadece kabini değiştirmişler. Açıkçası ben köklü bir değişik olmasını beklerdim. Fendtlerin köklü bir dizaynı değişikliğine ihtiyacı var. Bakalım yeni 800 serisi tam anlamıyla nasıl birşey olacak. Şimdilik en gerçekçi model bu duruyor.... ;)

314847.jpg

Ynt: Yeni Fendt 817 Prototif Model...!!!

bildiğim kadarıyla bu yeni konsept değil zaten yenilik yok nasıl yeni seri olabilir bildiğim kadarıyla VARIO tekniğininde değişikler olacak yeni serilerinde ihtimal bile vermek zor

NesranJk link=topic=9411.msg98670#msg98670 date=1227215823' Alıntı:
kabin basık ufak ve basamakların tutacak olmadıgı halde egim yok nasıl çıkılacak ?
yeni 800 serisi bundan çok farklı olacak ...resimde görülen kabin mf nin en son çıkan 365 hp lik kabinine benziyor...yeni üretilmesi düşünülen 800 serisinin 270 hp ye çıkacağını düşünüyorum ve araştırıyorum....

KABİN DEĞİŞMİŞ. farları hala aynı ne yazıkki...

Arka çamurlık değşimiş. Ön ağırlık 2000 kg olmuş Okadar...Birde kabin içinde galiba tv ve uydu alıcısı var..olma ihtimali yüksek yani...

DoYrAnLı#2# link=topic=9411.msg98706#msg98706 date=1227220505' Alıntı:
KABİN DEĞİŞMİŞ. farları hala aynı ne yazıkki...

Arka çamurlık değşimiş. Ön ağırlık 2000 kg olmuş Okadar...Birde kabin içinde galiba tv ve uydu alıcısı var..olma ihtimali yüksek yani...

Sanırım ilk resimde kabin kliması yok gibi çok düşük bir ihtimal gibi ama soğutma ekipmanları dar kabine biraz zor sığar gibi dry er kondanser ve kompresör kısmı motor gövdesinde evaparatör + fan kısmı ve kumandası kabin bölmesinde diye düşünüyorum Ferruh ustamızdan yanlışsa düzeltmesini talep ederim çünkü uzmanlık alanı

Ben sanmıyorum 900 serisine benzetmeyecekler ve o görüntü sadece 900 serisine has kalacak....

İleride daha değişik bir kaput yapısı oluşturulabilir. 900 serisi değiştiğinde birkaç değişiklik ile ddiğer serileri 900 serisine benzzeteceklerini düşünüyorum ben...

Yani bir üretici olsam öyle yapmayı yeğlerdim...Pazarlamanın asıl kuralı budur. Bir ürünün yıpranma payı nekadar düşük ve ürün okadar kaliteliyse ( parası birazcık çok olanlar için ) patenti ve özelliği yeni model çıkana kadar diğerlerine aktarılmaz....

atilla link=topic=9411.msg98733#msg98733 date=1227222062' Alıntı:
http://www.trekkerenwerktuig.nl/nieuws/detail.php?id=557 arkadaşlar kendinizi yormayın yeni 800 serisi böyle olacaktır...

Teşekkürler atilla abi artık iyice netlik kazandığını düşünüyorum ve diyorumki kabiniyle panjuruyla değil mekaniği ve dinamiğiylede bambaşka bir 800 VARIO olacak

fendt bir model değiştirecek ... o kadar para harcayacak sadece foto ile ne olduğu belirsiz bir kabin koyacak ...yine eski nesili üretecek ...lütfen o bir traktör ... motorla traktörü karıştırmayalım ...arkadaşlar....

DoYrAnLı#2# link=topic=9411.msg98742#msg98742 date=1227222419' Alıntı:
Ben sanmıyorum 900 serisine benzetmeyecekler ve o görüntü sadece 900 serisine has kalacak....

İleride daha değişik bir kaput yapısı oluşturulabilir. 900 serisi değiştiğinde birkaç değişiklik ile ddiğer serileri 900 serisine benzzeteceklerini düşünüyorum ben...

Yani bir üretici olsam öyle yapmayı yeğlerdim...Pazarlamanın asıl kuralı budur. Bir ürünün yıpranma payı nekadar düşük ve ürün okadar kaliteliyse ( parası birazcık çok olanlar için ) patenti ve özelliği yeni model çıkana kadar diğerlerine aktarılmaz....
ilerki yıllarda 700 ve 400 serileride 900 e benzeyebilir ... 300 serisi benziyor....