General Mobile Discovery Elite

General Mobile Discovery Elite telefon hakkında bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var. Mevcut telefon sürekli sorun çıkarttığından yenileme ihtiyacı duyuyorum. Bir telefona da 2000 TL vermek zor geliyor :D. Bu sebeple General Mobile dikkatimi çekti. Kullanan veya teknoloji meraklısı vardır mutlaka aramızda. Önerir misiniz bu telefonu? Özellikle kamerası çok önemli benim için, video ve fotoğraf için çok kullanacağım. Aşırı oyun merakım da yok, en fazla 2-3 oyun olur.

Ynt: General Mobile Discovery Elite

ELPRESACANARİO link=topic=84334.msg1007839#msg1007839 date=1434058793' Alıntı:
General Mobile Discovery Elite telefon hakkında bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var. Mevcut telefon sürekli sorun çıkarttığından yenileme ihtiyacı duyuyorum. Bir telefona da 2000 TL vermek zor geliyor :D. Bu sebeple General Mobile dikkatimi çekti. Kullanan veya teknoloji meraklısı vardır mutlaka aramızda. Önerir misiniz bu telefonu? Özellikle kamerası çok önemli benim için, video ve fotoğraf için çok kullanacağım. Aşırı oyun merakım da yok, en fazla 2-3 oyun olur.
elite modelini kullanmadım ama gm discovery kullandım
fiyat endeksli olarak bakıldığında iyi bir telefon
plastik kasası hafiflik sağlıyor ama sağlamlık yönünden sınıfta kalıyor elite çelik kasa olabilir sanırım
kamerası fena değil bu fiyatta bulunacak en iyi kameralardan biri

ELPRESACANARİO link=topic=84334.msg1007846#msg1007846 date=1434061752' Alıntı:
Fiyatına göre memnun edecekmiş gibi duruyor. General mobile telefonlarında şarj sorunu olduğunu okudum. Siz böyle problemler yaşadınız mı? Veya kasma, ısınma sorunları?
onu bende okudum ama bir sorunla karşılaşmadım ama şarz aletini oldukça nazik söküp taktığımı da belirtmek lazım
kasacak tarzda oyunlar oynamam telefonda o yüzden ısınma sorunuylada karşılaşmadım ama soğuma sorunuyla karşılaştım :D
o nasıl oldu diyeceksiniz kışın telefonu mutfak tezgahının oradaki prize şarza takmıştım mermerin üstüne koydum evde sobalı yani mutfakta elektrikli soba kullanıyoruz ve kapalıydı
mermer pili nasıl soğuttuysa telefon şarj olmamış pil sıcaklığı çok düşük uyarısı verdi

FatihEFE link=topic=84334.msg1007850#msg1007850 date=1434062174' Alıntı:
onu bende okudum ama bir sorunla karşılaşmadım ama şarz aletini oldukça nazik söküp taktığımı da belirtmek lazım
kasacak tarzda oyunlar oynamam telefonda o yüzden ısınma sorunuylada karşılaşmadım ama soğuma sorunuyla karşılaştım :D
o nasıl oldu diyeceksiniz kışın telefonu mutfak tezgahının oradaki prize şarza takmıştım mermerin üstüne koydum evde sobalı yani mutfakta elektrikli soba kullanıyoruz ve kapalıydı
mermer pili nasıl soğuttuysa telefon şarj olmamış pil sıcaklığı çok düşük uyarısı verdi

Onu ilk defa duydum :). Ben de hor kullanmam hiç bir şeyi. Uygun bir vakitte alayım o zaman. Çok kurcalayınca bu teknolojik ürünleri arap saçına dönüyor, işin içinden çıkılmıyor. Beynimi bulandırmadan alayım en iyisi..

Bende de discovery 2+ var.Fiyatına göre gayet iyi bir telefon aynı özelliklerde s4 vardı o zaman s4 1400 GM ise 850 tl idi.Ben gm seçtim ve pişman değilim.Ama asus zenfone serisine bak oda uygun bir tercih olabilir sizin için.

Abi android ram ı seviyo discoveryninki kaç bilmiyom ama şuan gittigidiyor da 1250 lira gibi bi fiyata lg g3 32 gb modeli satılıyor (3gb ram) çok iyi bi telefon tavsiye ederim ben alabilseydim alcaktım olmadı lg iyidir göz gezdirmeni öneririm.

Bende Discovery modeli var nerdeyse 2 sene olacak gayet memnunum telefonu hor kullanırım kaç defa düşürdüm hatırlamıyorum 2 defa çay, 1 defa da su içirdim hala tık yok :) Elite modelini bi akrabamda gördüm yeni almıştı kullandım gayet güzel telefon fiyatına göre çok iyi diyebiliriz...

Teşekkür ederim. Bugün bir kaç yeri gezip bizzat inceledim ve iyice kafam karıştı.

Elite çok büyük geldi gözüme. Beğendim ama fazla büyük. Discovery 2 daha iyi gibi geldi. Sony Xperia Z1 de çok hoşuma gitti. LG G3 ' e de baksaydım keşke, övüyorlar ama aklıma gelmedi bakmak. Uygun zamanlarda dolaşıp deneyerek alacağım artık.