Acil Yardım Ve Öneri?

İyi Günler Arkadaşlar Çarşamba Günü Bölgemizde Yaşanan Aşırı Yağışta 40 Yıldır Olmayan Olayları Yaşadık Çok Büyük Afet Oldu Araziler Resmen Haritadan Silindi. Yağmur Varken Traktörler Tarladaydık Eve Giderken Öz Mevkinde Sel Gelmesi Sonucu Traktör Tüm Su Altında Kaldı Bende Zar Zor İçinden Çıktım ertesi Gün Motoru Dereden Zar Zor Çıkartıp Eve Getirdik Case Bayisine Telefon Açtık Kaskonun Karşılıyacağını Söyledi Traktör Çekiciyle Gitti Traktör Motoruna Baya Su Almış Fakat Motorda Suya Girer Girmez Stop Etti Sonra Marşa Dahi Basılmadı Sizce Ne Kadar Büyük Bi Sıkıntı Vardır EK Olarak Servis Motoru Pert ' e Çıkarıp Yeni Bi Traktör Alabileceğinide Söyledi Sizce Bu Mümkünmü Lütfen Her Yorum Çok Önemli.

Ynt: Acil Yardım Ve Öneri?

geçmiş olsun traktörün su çekmiştir krank kollarında eğilme olmuş fazla buyuk bir sıkıntının doğacağını zannetmiyorum ben de su çektirmiştim traktöre 3 bin kadar masraf etmiştim

Ynt: Acil Yardım Ve Öneri?

Geçmiş olsun. Cevabı aşağıda vermişler. En sık karşılaşılan şey (hele motor kendi stop etti ise) krank kolunu yamultadır. Masraf motora göre değişiyor ama değiştirip şoför motor alma olayına pek ihtimal vermem.

turgutguclu link=topic=84341.msg1007907#msg1007907 date=1434118521' Alıntı:
geçmiş olsun traktörün su çekmiştir krank kollarında eğilme olmuş fazla buyuk bir sıkıntının doğacağını zannetmiyorum ben de su çektirmiştim traktöre 3 bin kadar masraf etmiştim