İşte günlerdir beklediğimiz ERKUNT un özel tasarım videosu !!!

Ynt: İşte günlerdir beklediğimiz ERKUNT un özel tasarım videosu !!!

UÖZKAN.77 link=topic=84388.msg1008427#msg1008427 date=1434366836' Alıntı:
reklamın güzel olması önemli değil traktörün güzel olması önemli abi :D
ki gerçekten göstergeler güzel olmuş kabinin içi de güzel olmuş ama teknik olarak ön pto ve ön lift dışında bişey yok
mademki nam olsun diye bi tane yapıyosun
yapmışken tam yap
powershıft powershuttle kademesiz şanzıman olarakta donat traktörü motorunu da 150 160 hp bi motor koy
fuar fuar gezdir daha güzel reklam olur

işte gönül neler ister de hepsi birden olmuyo.. yine de Erkunt ' u tebrik etmek lazım.. yurtdışında çokca yapılan bu özel dizayn işini.. bildiğim ülkemizde İLK yapan oldu..

Nh-Koç senelerce bu sektörün kaymağını yedi yiyo.. görmedim onda..

UÖZKAN.77 link=topic=84388.msg1008431#msg1008431 date=1434368678' Alıntı:
işte gönül neler ister de hepsi birden olmuyo.. yine de Erkunt ' u tebrik etmek lazım.. yurtdışında çokca yapılan bu özel dizayn işini.. bildiğim ülkemizde İLK yapan oldu..

haklısın umut tt 50nin üzerinde 30 yıldır değişmeyen şanzıman var. kaputu değişip satıyorlar ..
erkunt hızlı ilerliyor..

UÖZKAN.77 link=topic=84388.msg1008431#msg1008431 date=1434368678' Alıntı:

Abi inan boş iş bunu yapmak adamlar 20 bine caravellanin içini dizayn ediyolar içinde neler neler oluyo şuna yapılan masraf onun 5 te 1 i kadar ancadir bakalim bunu ne kadar farkla satmaya kalkicaklar

açıkcası sadelik yanlısı olarak bu tür işleri pek sevmem.. ama burda tebrik ettiğim konu o değil.. erkunttun çabası bunu tebrik ediyom.. yoksa bana kalsa gider sade/normalini alırım.. teferruatı-süsü hiç sevmem:)

ama dediğim gibi bi çaba var, çiftçiyi bi düşünme var, reklamı da güzel olmuş.. NH istese bunun kat kat fazlasını yapar ama yapmıyo.. veya diğer firmalar yapmıyo..

bildiğim ilk-tek yerli erkunt onu tebrik ettim..

UÖZKAN.77 link=topic=84388.msg1008438#msg1008438 date=1434370581' Alıntı:
açıkcası sadelik yanlısı olarak bu tür işleri pek sevmem.. ama burda tebrik ettiğim konu o değil.. erkunttun çabası bunu tebrik ediyom.. yoksa bana kalsa gider sade/normalini alırım.. teferruatı-süsü hiç sevmem:)

ama dediğim gibi bi çaba var, çiftçiyi bi düşünme var, reklamı da güzel olmuş.. NH istese bunun kat kat fazlasını yapar ama yapmıyo.. veya diğer firmalar yapmıyo..

bildiğim ilk-tek yerli erkunt onu tebrik ettim..

aynen abi tebrik etmek lazım ki bizde takdir ve tebrik ediyoruz zaten ama tek yenilik olarak ön lift ve ön pto var gerisi allı tüllü kumaş :D
benim merak ettiğim pto hareketi nasıl alıyor
hidromotor mu kullanmışlar motordan mı
inceleyen arkadaşlar var mı aramızda

Umut abi haklısın ama işte diyorumya ne kadar fark koyup satacak bu motoru o zaman düşünüp düşünmediği tartışılır gözle görünen pto var hidromotorsa oda tırt
He ama erkunt u tebrik etmek gerekir cunku gelişmek icin çabalayan bi firma :)

Güzel traktör ama şöyle bir şey de var: Türkiye ' de önden pto lu çalışan ekipman var mı? Ben görmedim de duymadım da henüz.

Orn123 link=topic=84388.msg1008542#msg1008542 date=1434393001' Alıntı:
Güzel traktör ama şöyle bir şey de var: Türkiye ' de önden pto lu çalışan ekipman var mı? Ben görmedim de duymadım da henüz.
Var olmaz olurmu bazı ithal firmaların öne takılan çayır biçme makinaları var ülkemizde son yıllarda yine öne takılan duyargalı pancar çapa makinalarındanda tek tük Türkiyede var ,hatta bizim burada biri öne gübre serpme arkaya holder takıp aynı anda hem ilaçlama hem gübreleme yapıyor.

aslan26 link=topic=84388.msg1008549#msg1008549 date=1434394660' Alıntı:
Var olmaz olurmu bazı ithal firmaların öne takılan çayır biçme makinaları var ülkemizde son yıllarda yine öne takılan duyargalı pancar çapa makinalarındanda tek tük Türkiyede var ,hatta bizim burada biri öne gübre serpme arkaya holder takıp aynı anda hem ilaçlama hem gübreleme yapıyor.

Güzel o zaman. :) Ülkemizde ithal de olsa böyle şeylerin olduğunu bilmek güzel :)