ERKUNT TRAKTÖR 14 HAZİRAN LANSMAN GÜNÜNDEN KARELER.

Ynt: ERKUNT TRAKTÖR 14 HAZİRAN LANSMAN GÜNÜNDEN KARELER.

Ön hidrolik olayina birşey demem güzel bir yenilik yanlız o konuda anlamadığım bi nokta var niye haşmet lerde opsiyonel olmuyor ki madem fabrika bunu yapabilecek kapasitede hadi deri kaplama cam vs geçtim ön hidrolik bari yenilik olarak sunulsaydi.Beni yanlış anlamayın ama ön hidroliği çıkartırsak traktör fabrikası tanıtımından çok bu modifiye yapan tuningciler var ya onun açılışına daha uygun bir model olmuş :) Açıkçası içi fena değil dd dışı için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.Fiyat konusunda da uctuklarini düşünüyorum.

volkanuzel link=topic=84393.msg1008555#msg1008555 date=1434395515' Alıntı:
Şakamaka yine dikkatçekici bi model olmuş ama 1 adet olduğu söyleniyor yani uğraşan herkes bu ufaktefek modofokasyonları yapar bence ama yine gündemde kalıyor sürekli bi gayret sarfediyor bende erkuntun bu huyunu seviyorum :)
Safları sıkıştıralım cemaat :)
Çalışmalar devam ediyor..
nailyetek link=topic=84393.msg1008594#msg1008594 date=1434404017' Alıntı:
güzel soru, :) ben şansımı mf den yana kullanırdım.
:)
Çağrı link=topic=84393.msg1008605#msg1008605 date=1434431066' Alıntı:
Ön hidrolik olayina birşey demem güzel bir yenilik yanlız o konuda anlamadığım bi nokta var niye haşmet lerde opsiyonel olmuyor ki madem fabrika bunu yapabilecek kapasitede hadi deri kaplama cam vs geçtim ön hidrolik bari yenilik olarak sunulsaydi.Beni yanlış anlamayın ama ön hidroliği çıkartırsak traktör fabrikası tanıtımından çok bu modifiye yapan tuningciler var ya onun açılışına daha uygun bir model olmuş :) Açıkçası içi fena değil dd dışı için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.Fiyat konusunda da uctuklarini düşünüyorum.
Çağrı güzel soru olmuş :)
Bu yıl içinde opsiyonel olarak ön hidrolik ve PTO seri üretime girecek galiba ve sonradan bir vatandaşta alıp takabilecek ama bu sene seri üretime geçilecek biliyorum bu konuda.
Bununla ilgili testler konya da yapıldı zannedersem. bi sıkıntı çıkmazda üretilir inşallah
GENÇ EYMIRLİ link=topic=84393.msg1008607#msg1008607 date=1434434797' Alıntı:
eline emeğine sağlık ercan abi. Bu haşmetle şehrin ortasında gezeceksin. Herkes bakar , dönüp bir daha bakar bi daha bakar gözden kaybolana kadar bakar yani :) :)
Artık kime nasip olur bilinmez ama dediğin olur şehirde :)

az yakan ve cok ceken bır motor yaparlar ınsallah bırde motorları haddınden agır yapıolar yukte fılan bayır yukarı cıkarken bayılma cabuk oluo ızlenımlerım bole ama insallah bu sıkayetlerı dınlıolardır ve gereken cozumu yerıne getırırler

Güzel paylaşım. Her ne kadar farklı birşeyler beklesekte. Atraksiyon açısından güzel bir çalışma olmuş. Yalnız traktörde eksik gördüğüm. Kabin üstü havalı kornalar ve kromaj koruma barları ve gümüş gri ızgara ve jantlar. O şeki olsaydı daha da can alıcı olabilirdi diye düşünüyorum. Böyle çok karanlık olmuş. Az biraz renk farkı lazımdı. Onu dışında kamera sistemi, gösterge panosu ve ön hidrolik sistemi güzel şeyler. Ama bunların artık standartta olması gerek. Ayrıca daha da yenilikler olmalı. En kısa sürede bunlarıda görmek istiyoruz inşallah. Birde traktörü alacak kişi inşallah sitemizden bir kullanıcı olur. Fiyatı da umarım uçuk yapmazlar ve aynı standart bir traktör parasına verirler. Gönül isterdi ki hediye olsun ama...:D

Paylaşım için teşekkürler Ercan.Erkunt değişik bir traktör yapmış.Çiftçi bunu tarlaya sokmaya kıyamaz.Siyah renk kiri en çok belli eden renk çünkü.Bir adet üretmeleri ve başka üretmeyecek olmaları tuhaf geldi bana.Yenilik yeniliktir bunu yapamayan firmalarda var.Erkunt bu konuda bence diğer firmalara örnek olacak bir firma.Daha fazla beklenti içinde bırakması(şatıl gibi) çiftçilerin sabırsız olmasına neden olmuştur.Bazı arkadaşlar fiyat eleştirirken bunun yerine avrupa traktör alırım diyorlar.Gitsinler alsınlar o zaman.Herkesin bütçesini yönetmesi kendi tasarrufunadır.
Son olarak alacak kişiye hayırlı olsun.Bizlerden biri alırda paylaşımlarını görürüz kısmetse kara keçinin :D

etraftan erkuntun kendi motorunu imal edeceği haberlerini duyuyoruz.. inşallah crd ' ye varana kadar kendi motorunu yapar..
sonra birde şanzıman.. gek keyfim gel..
hindistan,iran,çek,romanya, v.s Türkiyeden daha kötü durumda olan
ülkelerde bile bir iki imalatçı var..
neden bu vakte kadar olmadı var bi bit Yeniği..
inşallah güzel günler bizi bekliyor..

Zeynep Hanım bir de 'hikmet' adından bahsetti yoksa 120 lik bir model mi geliyor bilgisi olan arkadaşlar yazsın lütfen.

xperia link=topic=84393.msg1008666#msg1008666 date=1434462459' Alıntı:
az yakan ve cok ceken bır motor yaparlar ınsallah bırde motorları haddınden agır yapıolar yukte fılan bayır yukarı cıkarken bayılma cabuk oluo ızlenımlerım bole ama insallah bu sıkayetlerı dınlıolardır ve gereken cozumu yerıne getırırler
İnşallah fikirleri hep değerlendiren bir fabrika.
alipasalierkan link=topic=84393.msg1008913#msg1008913 date=1434574559' Alıntı:
Güzel paylaşım. Her ne kadar farklı birşeyler beklesekte. Atraksiyon açısından güzel bir çalışma olmuş. Yalnız traktörde eksik gördüğüm. Kabin üstü havalı kornalar ve kromaj koruma barları ve gümüş gri ızgara ve jantlar. O şeki olsaydı daha da can alıcı olabilirdi diye düşünüyorum. Böyle çok karanlık olmuş. Az biraz renk farkı lazımdı. Onu dışında kamera sistemi, gösterge panosu ve ön hidrolik sistemi güzel şeyler. Ama bunların artık standartta olması gerek. Ayrıca daha da yenilikler olmalı. En kısa sürede bunlarıda görmek istiyoruz inşallah. Birde traktörü alacak kişi inşallah sitemizden bir kullanıcı olur. Fiyatı da umarım uçuk yapmazlar ve aynı standart bir traktör parasına verirler. Gönül isterdi ki hediye olsun ama...:D
Teşekkür ederim Erkan.
Evet keşke seri üretim olsa ve biraz daha uygun fiyatlı olsa daha iyi olacak. ön pto ve hid. işi seri üretim olacak bu sene umarım.
Hediye ah ahh..
alper4u link=topic=84393.msg1008990#msg1008990 date=1434612367' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler Ercan.Erkunt değişik bir traktör yapmış.Çiftçi bunu tarlaya sokmaya kıyamaz.Siyah renk kiri en çok belli eden renk çünkü.Bir adet üretmeleri ve başka üretmeyecek olmaları tuhaf geldi bana.Yenilik yeniliktir bunu yapamayan firmalarda var.Erkunt bu konuda bence diğer firmalara örnek olacak bir firma.Daha fazla beklenti içinde bırakması(şatıl gibi) çiftçilerin sabırsız olmasına neden olmuştur.Bazı arkadaşlar fiyat eleştirirken bunun yerine avrupa traktör alırım diyorlar.Gitsinler alsınlar o zaman.Herkesin bütçesini yönetmesi kendi tasarrufunadır.
Son olarak alacak kişiye hayırlı olsun.Bizlerden biri alırda paylaşımlarını görürüz kısmetse kara keçinin :D
Saol alper4u Alper abi.
Şehir güzeli bu erkunt çarşıda gezecen bunla. yerli bir marka traktörümüz bari olsun artık ve bunun için erkunt kendi motor ve şanzumanı yapınca artık tasarımdan ziyade %100 Türk mali traktör olacak.
Alana hayırlı olur inşallah belki de ben almışımdır ;)
Daha çok süpriz bizi bekliyor...
YUSUFTUYLUOGLU link=topic=84393.msg1009169#msg1009169 date=1434665233' Alıntı:
etraftan erkuntun kendi motorunu imal edeceği haberlerini duyuyoruz.. inşallah crd ' ye varana kadar kendi motorunu yapar..
sonra birde şanzıman.. gek keyfim gel..
hindistan,iran,çek,romanya, v.s Türkiyeden daha kötü durumda olan
ülkelerde bile bir iki imalatçı var..
neden bu vakte kadar olmadı var bi bit Yeniği..
inşallah güzel günler bizi bekliyor..
İnşallah YUSUFTUYLUOGLU emmi kendi motor ve traktör markamız olacak inşallah.
Yalnız lastik petlastı bir michelin lastik veya güzel bir marka olabilirdi yerli marka diye kullandılar galiba.
Hüseyin ASLAN link=topic=84393.msg1009189#msg1009189 date=1434693563' Alıntı:
abi güzel paylasım Erkuntu tebrik ediyorum. Bu arada pavyona mı gittin erkuntla dogru söyle :D
Saol Hüseyin eyw. Yok la otele dinlenmeye gittik ;)
cmylmzzz link=topic=84393.msg1009195#msg1009195 date=1434695616' Alıntı:
Zeynep Hanım bir de 'hikmet' adından bahsetti yoksa 120 lik bir model mi geliyor bilgisi olan arkadaşlar yazsın lütfen.
Zaten Hikmet ismi belirlenen bir isimdi.
Belki çıkar gelir :) ama kaç hp onuda ilerde göreceğiz.
' Ahmet ARSLAN ' link=topic=84393.msg1009199#msg1009199 date=1434697502' Alıntı:
Ercan abi Paylaşım için tşk eline sağlık.
Saol Ahmet eyw. biraderim