khun leimken pulluk aramayın

Ynt: khun leimken pulluk aramayın

lemken dediğin pullukta punta yok bi fuarda incele istersen . hedefi büyük koymuşsunuz uçan kuşun kanadını kırmayalımda , lemken kuhn gibi rakipler ciddi işletmeler , hayırlı satışlar

osmanakalan22 link=topic=84396.msg1008488#msg1008488 date=1434375636' Alıntı:
kullanmadan yorum yapmayın ben kullanıcıyım satıcı değilim sadece herkesin işine yarayan birşey paylaştım. iyi günler.
kardeşim kötü demedik iyidir mutlaka , lemkenle kuhnla yarışması için önce kaynak makinasını atacak kenara o pıllukla bu pulluğın allahı bir

Hayırlı olsun diyelim. Buralarda oolmadığı için bilmiyoruz. Alpler ve Aydın pulluk kullandım çok memnun kalmadım. Kulakları toprak sardı. Eskiden Turan vardı bu kadar sarmazdı. Nasip Ünlü veya Turan. Para müsait olsa da traktör küçük olduğu için diğerleri kalır.

Çeltik yerleri için mi almıştınız bunu abi yoksa bayırlar için mi? Bir de, Tuncay tarımın pulluklarını duydun veya gördün mü hiç onlardan da memnun herkes, biz de almıştık çok güzel kapatıyor.

newharun link=topic=84396.msg1008670#msg1008670 date=1434463500' Alıntı:
Hayırlı olsun diyelim. Buralarda oolmadığı için bilmiyoruz. Alpler ve Aydın pulluk kullandım çok memnun kalmadım. Kulakları toprak sardı. Eskiden Turan vardı bu kadar sarmazdı. Nasip Ünlü veya Turan. Para müsait olsa da traktör küçük olduğu için diğerleri kalır.
Ünlü de toprak tutuyor,Turan da tutuyor ama rakiplerine göre nispeten daha az toprak tutuyor.

Biz alışmışız bir ' ' ÜNLÜ ' ' de ' ' ÜNLÜ ' ' Başka birşey bilmiyoruz vallahi .. Halbuki ben fazla memnun değilim. Neden dersek 1. Toprağı iyi çevirmiyor. 2. Çok fazla toprak topluyor. Ve daha birçok şey.. Ama nedense bizim köy ve ilçe olarak herkes bu markaya alışmış. Örneğin bizim köyde yaklaşık 200 250 kişi çiftçilik yapıyorsa neredeyse hepsinde ' ' ÜNLÜ ' ' Pulluk var.. Bu markayı değiştirsek iyi olacak .. İsmail Tutmaz ı daha önce duymuştum alıp bir denemek lazım .Zaten bir kişi alsa köyde birdaha herkes alır aynısından. Profesyonel çiftçiler nede olsa.. :D :D Yani anlayacağınız millet tek bir marka biliyor neredeyse. Başka marka alınca sanki tarlayı sürmeyecekmiş gibi düşünüyorlar .. Aslında bu gibi firmalar köylere gelip tarla üzerinde tanıtım yapsalar daha iyi olur..

İşlerimin yoğunluğundan dolayı yazamıyorum hem çeltik yeri hem bayırlar için kulakları be burunlu demirleri bar onları kullanıcaz akar tarım ile kardeşler tuncay tarımın pulluklarida güzeldir uzunköprü pulluk bakımından çok gelişmiştir. Gelip gormenizi tavsiye ederim. İyi günler herkese kolay gelsin.