CLAAS vs ERKUNT

Ynt: CLAAS vs ERKUNT

Paylaşım için teşekkürler facedeki başlıklar çok fanatikce :D
1.videoda burada birşey göremedim hatta claas cı işin kolayına kaçmış pulluğu sola yaslamış bu şekilde sürüm traktörü yormaz jilet gibi kayar tarlada.
2. video da duran traktörün pulluğunun üzerine çıkıyo ne var bunda alınma ama bence saçmalık.

144fenomen link=topic=84488.msg1009634#msg1009634 date=1434971245' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler facedeki başlıklar çok fanatikce :D
1.videoda burada birşey göremedim hatta claas cı işin kolayına kaçmış pulluğu sola yaslamış bu şekilde sürüm traktörü yormaz jilet gibi kayar tarlada.
2. video da duran traktörün pulluğunun üzerine çıkıyo ne var bunda alınma ama bence saçmalık.

Ama CLAAS 102 HP Erkunt 110 hp Beygir farkına rağmen önde iken hızlı gidip arkada iken fark yememek marifettir bence :)

Karsilastirma yanlis olmus biri yerli digeri avrupa
Ben daha hic yerli bir traktörün avrupa traktörü gectigini görmedim
Beygir aldatmasin ,tork farki vardir birde avrupa traktörler sanzuman olarak cok
Üstünler yerlilerden

Evet mazlum Class ' ı zaten Erkuntla kıyaslamamak lazım, arada kalite farkı birde fiyat farkı var. Yalnız Erkunt yerli olduğundan ilerde onlarda kaliteyi yakalayacaktır. Türkiyede traktör sektör olarak daha çok genç, hatta çocuk ..

Aspir link=topic=84488.msg1009646#msg1009646 date=1434978967' Alıntı:
Karsilastirma yanlis olmus biri yerli digeri avrupa
Ben daha hic yerli bir traktörün avrupa traktörü gectigini görmedim
Beygir aldatmasin ,tork farki vardir birde avrupa traktörler sanzuman olarak cok
Üstünler yerlilerden
Bence benim videolarimi bi izlemelisin

aslan26 link=topic=84488.msg1009668#msg1009668 date=1434992067' Alıntı:
Claası yarıştirmişlar birde iki traktörun yaktığı yakıtı olcselerdi iş sadece traktör yarıştırmakta değil yakıt tüketimide önemli.

Kullanan biri olarak söylüyorum az yakıyor performansına göre az ki az yakan bir çok traktör iş yapamıyor iş yapamadıktan sonra az yaksa ne olur ...

1. video da bakarsanız claas ta tekerlek yerde hidrolikler otomatik yapmadan yani pullugu derine kacırmıyor. erkunt ta ise tekerlek yerde deil pulluk aşagı yukari oynuyor .
bana dikkat et ondan sonra classla erkunt u kıyasla

Mazlm0202 link=topic=84488.msg1009675#msg1009675 date=1434994244' Alıntı:
Kullanan biri olarak söylüyorum az yakıyor performansına göre az ki az yakan bir çok traktör iş yapamıyor iş yapamadıktan sonra az yaksa ne olur ...
Bizde erkunt kudret 100 var yakıtı muadillerine göre düşük ve pratik traktör. Eşit şartlarda aynı tarlada bu iki traktör girsin erkunt claasin peşini bırakacağını sanmam.

aslan26 link=topic=84488.msg1009712#msg1009712 date=1434999618' Alıntı:
Bizde erkunt kudret 100 var yakıtı muadillerine göre düşük ve pratik traktör. Eşit şartlarda aynı tarlada bu iki traktör girsin erkunt claasin peşini bırakacağını sanmam.
Senin düşüncen abi saygı duyarım tekrar söylüyorum benim amacım erkuntu kötülemek değil orada herhangi bi traktör olsaydı yine yayınlayacktım zaten Claasın rakibi de erkunt değil Fendt ve johndeere gibi büyük firmalardır...