Hars 399 mu? Tümosan 9115 mi?

Ynt: Hars 399 mu? Tümosan 9115 mi?

Hayırlısı olsun , objektif Maxima yorumlarını bekliyoruz.
Ekipte sizin 3095 ve 398 vardı sanırım , kırmızından devam ediyorsunuz :)
Bir ara 5400 serisi MF lere niyetlenmiştiniz sanırım. Artık nasipte ne varsa o oluyor.

öncelikle traktörünüz hayırlı olsun kazasız belasız kullanın..
Hars traktör firması tüm eski model mf lerin buna Mf 398 ve 3 bin serileri dahil yedek parçasını kendisi üreten satan bir firma..kalitesini tartışmak biraz saygısızlık olur bana göre ..tümosan fiyatına göre iyi sayılabilecek bir traktör..trakya tabiriyle ne kadar köfte o kadar ekmek..tümosanın cok eksikleri var bana göre en büyük sorun şanzıman.debriyaj..aşırı yüklenmeyin derim ..zorlamanızı tavsiye etmem ..hars bana göre kalite olarak bir adım önde

• Beğen
Tepkiler: kandemir_06
Teşekkür ederim ben hiç bir markayı kötülemek istemem ama yıllardır bu işin içindeyim sadece traktör olarak degil ağır vasıta dahil bir cok makina da deneyimim var ben şunu anlamıyorum insanlar araştırmadan ve kullanmadan nasıl bu kadar bilgi sahibi oluyor şaşıyorum

Hars traktör firması tüm eski model mf lerin buna Mf 398 ve 3 bin serileri dahil yedek parçasını kendisi üreten satan bir firma..kalitesini tartışmak biraz saygısızlık olur bana göre ..tümosan fiyatına göre iyi sayılabilecek bir traktör..trakya tabiriyle ne kadar köfte o kadar ekmek..tümosanın cok eksikleri var bana göre en büyük sorun şanzıman.debriyaj..aşırı yüklenmeyin derim ..zorlamanızı tavsiye etmem ..hars bana göre kalite olarak bir adım önde
Abi biz de sıcak memlekette eşek niyetine kullanacak traktor arıyoz tümo 8095 baktik az zorlasan dişli kırıyo defransiyel bozuyo diyolar hars nasil motoru yuruyeni defransiyel sanziman herseyi mf 398 le aynimi

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

12*4 şanzıman bana göre motora yetersiz geliyor.600 devir aralıklı 300 devir buçuk vites aralıklı 16*16 şanzıman lazım. Yıl olmuş 2017, 25 yıllık şanzıman hala devam ediyor, yenilik yok.Tam senkromenç, levyeli 16*16 veya 24*12,24*24 şanzıman koyulmalıdır.Yapacak usta sayısı az ama Avrupa motorlara bakın 60*60 hidrostatik geçişli şanzıman koyuyorlar.