Misir yesil kurt yardim

Arkadaslar iyi aksamlar.ektigim silajlik misir cikali 4 gun olmasina ragmen kok bolgesinden yesil kurt yemeye basladi.tohum ulaclamasi yapmama ragmen.tek carenin sulama oldugunu soylediler ama suan cok kucuk misirlar ve maliytli olacak.yardimlarinizi bekliyorum.biran once cozum bulmam lazim yoksa bitirece bu kurt misiri

Ynt: Misir yesil kurt yardim

biz bu sene 12.000metrekare arazimize american genetik ektik yarim yamalak bitti yagmurlama yaptik yine ayni duruyordu beceremedik diye surduk tekrar ektik bu defa daha onceden kalan amerikan genetik ile indeco karisik ektik gozun birine american digerine indeco indekilar bitti amerikanlar bitmedi tohumun icinde kurt cikiyo kurtcuklar indeko yemiyo amerikan yiyor

Proclaım + dusban.4 10 gün ara ile ttekrarla

Dusbanla ilaclama yaptim ikidefa gece saatlerinde attim ama hicbir faydasi olmadi ayni hizda kurtlar devam etti.ama suanda durma noktasina kadar geldi.misirin govdesi sertlesti oyuzde yemiyo.

dusban sadece değdiği noktada işe yarar oyüzden destektir o asıl ilaç proclaim mutlaka kullan sistematiktir kökünü kazır

İlac bayisindeki arkadas tek basina yeterli olur demisti ama ogrendigim iyi oldu cok sagol.seneye ayni dert olur muhtemelen ozaman dedigin gibi yapicam tekrar sagol

körsaban link=topic=84511.msg1012517#msg1012517 date=1436339012' Alıntı:
dusban sadece değdiği noktada işe yarar oyüzden destektir o asıl ilaç proclaim mutlaka kullan sistematiktir kökünü kazır
Proclaim de kontak etkilidir.Sistemik etki yaratmaz.
Aynı Firmanın Durivo 300 SC sini tavsiye ederim.