Römork alalım dedik Pahalı geldi bizde kendimiz yaptık

Kendimiz çelikciyiz Mesleğimiz römork yapma deyip fiyat Pahalı geldi eldede imkan olunca bizde kendimiz yaptık boy 4.50 en 2.10 Yükseklik 130 alt şase 15 tonluk gibi yaptık terazi dingil arka kapak Samet kapak maliyet 7000 bini buldu yanlız aynı Şekil biraz malzemeyi kıssak 6000 nineden çıkarıldık biraz acemi olduğumuz ve kendimize yaptığımız için mazemeden kaçmadık belirteyim römork yapmıyoruz sadece kendimize yaptık asıl meslek çelikciyiz isteyen var ama bir daha yapmayız.

Ynt: Römork alalım dedik Pahalı geldi bizde kendimiz yaptıl

Güle güle kullanın. Normalde böyle bir römorka 20 binden başlayıp daha yukarı doğru fiyat istiyorlar siz onun yanında epey ucuza mal etmişsiniz ve römorkta her zaman atölye işi olanlar fabrika işi seri üretim römorklardan iyidir.

Bnde eskiyi tamir edecektim yeni kasa yapacaktim seneye kaldi...super olmus taban saci ve kapaklar kac mm kullandiniz...

Hakikatten goruntusu guzel olmus ;) ama sanki tamami metalden gbi kasa yapilirken tahta kullanilmasi hem agirligi hemde maliyeti dusurdu gbime geliyor ;) eger saglamligi da goruntusu gbiyse siz bu isi tutturmussunuz demektir hemen seri uretime gecme planlarina baslayin ;) basarilar ;))

Tamamı demirden yapıldı ilk yaptığımız için piyasadaki 2 3 tane römork inceledik ona göre yaptık Ankara ostimden ÇOĞU römork parçalarını aldık şase alt 180 ilk U üst 160 U Kafkaslar 10 cm arayla 40x40 profilden 3mm alt taban saç 3 mm kapaklar 2 mm