Uzel Traktör Üretim Başladı

Ynt: Uzel Traktör Üretim Başladı

Abi bu videoyu bikac gun once bende gordum ama uzel ismi ne kadar guven verir bilmiyorum keske agco ile bi anlasma yapilip massey guvencesi alinsaydi :( yinede taraftarlarina hayirli ugurlu olsun

ben uzel taraftarı değilim...aksine masseyi de sevmem; çok badanaj eder ancak biz çiftçilerin öncelikli tercihi yerli traktör olmalı...bu arada kendini geliştirmemiş uzel.hala aynı tasarımı sunuyor...umarım motor ve şanzumanda gelişme vardır...

seredes link=topic=84583.msg1010894#msg1010894 date=1435523908' Alıntı:
ben uzel taraftarı değilim...aksine masseyi de sevmem; çok badanaj eder ancak biz çiftçilerin öncelikli tercihi yerli traktör olmalı...bu arada kendini geliştirmemiş uzel.hala aynı tasarımı sunuyor...umarım motor ve şanzumanda gelişme vardır...

bende hiç sevemedim. tam tütüncüler için ideal aslında. gezmelik.

Sinan5858 link=topic=84583.msg1010917#msg1010917 date=1435526793' Alıntı:
Düşünsenize phantomlarım plus versiyonunun çıktığını;
Şhuttle, deutz motor, süspansiyonlu kabin, common rail bide zf şanzıman olursa tadından yenmez :)

Fikir çok iyi dediğin özelliklere sahip model çıkarsalar piyasayı alt üst edeceklerine eminim :)
Yalnız Uzel in dağılmasının ardından uzun bir süre geçti. Yeni yeni faaliyetler başladı. Bu kadar süre hareketlilik olmayıp birden üretime başlaması düşündürücü. Uzelin ardından Başkent, Bozok, Hattat, Mehmet Şimşeker vs ve son olarak Hars Traktör adı altında Uzel ürünlerinin taklitleri çıktı. Uzel de bunu fırsat bilip paranın tadını alıp kendi ürettiklerinin yan sanayilerini üretebilir ortadan vitesli 285 vs. Gelişme kaydetmeden üretip satmaya kalkışabilir sonuçta birlikteyken güçlüydü dağılınca eski sistemi oturtması zor olacaktır. Yinede 2011 de bıraktığı yerden başlayıp kendini geliştirirse bu ülkemiz ve çiftçilerimiz için tabiki çok daha iyi olur :)

Sinan5858 link=topic=84583.msg1010917#msg1010917 date=1435526793' Alıntı:
Düşünsenize phantomlarım plus versiyonunun çıktığını;
Şhuttle, deutz motor, süspansiyonlu kabin, common rail bide zf şanzıman olursa tadından yenmez :)
bu dediklerinin hepsi deutz motorlu erkunt larda var

uzel traktör fabrikası nerede bilen var mı? kapatılan fabrikayı yeniden mi açtılar geçenlerde uzelin sitesine de ulaşamıyordum demek ki siteyi de yenileyecekler.... 240 g lar hazırlanmış hemen alıcısını bekliyor 390 4x4 baya heybetli görünüyor 3060 ve 260 g 4x4 leri de üretimini yapsalar çok satar diye düşünüyorum....

Her halükarda sağlam rekabet getirir Uzel ' in sahalara geri dönmesi 3000 serisi güncel deutz motorlar ve güncel şanzımanlarla çiftçinin beklentileri de hiç olmazsa basit anketlerle göz önüne alınıp üretilirse piyasanın tozunu attırırlar. Büyük markalardan canon 7D fotoğraf makinasını geliştirirken kullanıcıların fikrini aldı bu yapılırsa ve sonraki süreçte farklı markalar konusunda deneyimi olan ve sitemizde fikirlerini paylaşmaktan çekinmeyen arkadaşların yanında saha deneyimi olan motor ve makina mühendisleri çağrılıp testler ve sürüş günleri ile erken geri dönüşler alınırsa üretim herkes için faydalı olur. Ezcümle Uzel bu sefer kendi bindiği dalı kesmeden iyi bir başlangıçla üretime başlayıp sahalara dönmüş olur.

yeni tasarım ve hat çizgilerine sahip olması lazım..
40 yıllık kupaları millete dayamak akıl kârı değil..
yazık bu millete artık değişim zamanı...
uzel tecrübeli bir kuruluş...
isteseler en iyisini yaparlar..
hayırlı olsun..