Erkunt bana hayırlı olsun

Ynt: Erkunt bana hayırlı olsun

APO5454 link=topic=84605.msg1011110#msg1011110 date=1435606187' Alıntı:
Volkan abi sana danısacaklarim var abi kontak açınca cızzz diye bir ses geliyo mazot pompalıyormuş bu ses normalmi birde kontağı kafattiktan sonra istop ettikten ve anahtari çıkarttıktan sonra tepe lambasinin ve dörtlü simgesi yanıyor normalmidir

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın forum erkuntlanıyor.
Cızzzz sesi mazot pompasından çıkıyor normal
Tepe lambası ve dörtlü kontağa bağlı değil bağımsız o da normal bir durum.

volkanuzel üye sayısı artıyor meclise gireceğiz merak etme ;)

Ercan AYKUŞ link=topic=84605.msg1011120#msg1011120 date=1435609648' Alıntı:
Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın forum erkuntlanıyor.
Cızzzz sesi mazot pompasından çıkıyor normal
Tepe lambası ve dörtlü kontağa bağlı değil bağımsız o da normal bir durum.

volkanuzel üye sayısı artıyor meclise gireceğiz merak etme ;)
Abi içimi rahatlattin vallahi başım ağrıyor keşke almasaydim diyodum bu kadar teknoloji alet eee nede olsa essekten inmiş mercedese binmiş gibi oldum suan traktörun içindeyim kullanım klavuzunu okuyorum Sağol abi

hayırlı olsun bir soruna da ben cevap veriyim kuyruk milinin sarı kolunu sormussun o hep aşağı da kalacak kullandıkça seveceksin bundan emin olabilirsin

kadir 36 link=topic=84605.msg1011140#msg1011140 date=1435612635' Alıntı:
hayırlı olsun bir soruna da ben cevap veriyim kuyruk milinin sarı kolunu sormussun o hep aşağı da kalacak kullandıkça seveceksin bundan emin olabilirsin
Abi o kol Aşşağıda olunca kuyruk milinin lambası yanıyor gostergede? Anlayamadım

Not: Erkunt cu değilim, fakat bi kaç pratik bilgi de ben veriyim. Genelde bunlar sıkıntı oluyor.
OKS ömrü uzun olması için, oks düğmesi tarla sürme ve işleme hariç sürekli aşağı yani indirme konumunda lacak ve hidrolik kollarını levyeler ile kullanacaksın. Sadece tarla işlerine başladığın zaman oks yi kullanabilirsin, sürek li yukarı konumda olduğu zaman selenoid i yakar, ilk zamanlar garanti karşılasada 195 TL. lık bir parça boşuna yanmamış olur.
Kuyruk mili debriyajı aşağı konumda olacak ve vites boşta olacak. Yoksa debriyaş baskı ayakları gereksiz yere aşınır ve ayar ister hatta motor bölünüp değişmesi gerekir. Sade kuyruk mili ile çalışan ekipman kullanırken sıra başlarında debriyajı çekersin ve dönüş işlemi bitince tekrar salarsın.

APO5454 link=topic=84605.msg1011153#msg1011153 date=1435613877' Alıntı:
Birde birsey daha usbyi teyibe okutamadim bir türlü. Müzik dolu usb, takıyorum ready diyor ama usbden çalmiyor acaba müzikleri dosyalarimi yanlış mp3 mp4 avı mi?
Teyb in üzerindeki etiketlere bak, hangi formdaysa onları okur. Usb kendi müzik çalan türdense onları hepsi okuyamıyor. Hafıza kartı dene olmadı.