MF 6460 kullananlar

Ynt: MF 6460 kullananlar

mustafa LB link=topic=9438.msg98730#msg98730 date=1227221968' Alıntı:
artı ve eksileri sizce neler bende 6460 dynashft var.3 aydır kullanıyorum tam olarak performansını bilmiyorum.

Artısını eksisini 3 aydır kullanan biri için anlatmaya veya fikir vermeye gerek yoktur. Bazı durumlar yerli yerine oturmuştur diye düşünüyorum....

mustafa LB link=topic=9438.msg98736#msg98736 date=1227222265' Alıntı:
sadece goble çektim ve 100 dekar yer sürdüm çok kurak sartlarda
arkasındaki pulluk büyükse kurak bir yerde traktör bayılmış olmalı... bizim komşu 4mt lik lazerde bayıldığını elimden gelse şu anda değiştireceğini belirtiyodu.. kullanmadım bilmiyorum..Yorum hiç yapmam...

kardeş bende var 6460 gerçekten kullanılması ve tatdı çıkarılması bir traktör konfor bakımından rahat yakıt bakımından tasarruflu sadece traktöre dikkat edeceksin kullanırken üzerinde haddinden fazla elektronik parça var.

ramazanpullu link=topic=9438.msg101594#msg101594 date=1227885460' Alıntı:
burda vardı bitane adam 2 yıl kullandı 2 ay önce sattı ikinci el tm 120 aldı
yılların masseycisiydi adam ve masseyden vazgeçti
Gerçekten bilgisi olanlar,kullananlar yazarsa daha sağlıklı olacağına inanınıyorum.Kulaktan duyma, uzaktan görme bilgiler bilgi değil kahve dedikodusu.!!!!!!!!!!!!!

Gerçekten bilgisi olanlar,kullananlar yazarsa daha sağlıklı olacağına inanınıyorum.Kulaktan duyma, uzaktan görme bilgiler bilgi değil kahve dedikodusu.!!!!!!!!!!!!!
6460 kullanan adam tarla komşusu kulaktan duyma değil kullanandan duyma
ayrıca adam bana sordu tm 120 yi alırken yakıtını ve şimdi çok memmun

arkadaşlar bence traktörün pulluk cinsine kulanma durumuna göre bağlı bende de var bn hayatımda böyle traktör kullandım inmek istemiyosun 12 saat çift sür hiç yorulmak nedir bilmiyosun ben ce bütün traktörler için geçerlidir kullanıcısına bağlı

ben 5 seneden beri 6290 serisi kullanıyorum 4 dynoshift war çok memnununm yakıt ve hidrolik aksamı bakımından. Eger yolda gezmeli işler yapıyosanız o zaman memnun kalmazsınız, o zaman hem fikirim

arkadaşlar ben kullanıyorum yakıt deseniz minimum denecek kadar az. cekiş deseniz cok yüksek tabiki kullanıcı cok ama cok önemli yakıt bile cekiş bile hemen degişiyor.konfor una da diyecek yok.mesala daha gecen hafta ank de case nin tanıtım ı vardı gittim boş bi motor 353 beygirlik motor a bindim konfor denen bişi yok sanki 2010 model degil de ilk cıkan motor lar gibi boş şekil yok.sonra newhoollant a bindim bu yeni cıkanlara 7060 lara onlarda yanı bi görünüş şekil yok motor da içine bindim gözünüze hitap eden hiç bişey yok
ama massey 6460 a bindiginiz zaman motor kendini gösteriyor içine bindigin zaman adam ın içi acılıyor.her kes e tavsiye ederim.izlemek istersen videoları attım bakarsınız

Hiç bir kusuru yok, on numara makina. Elektronik çok derler ya, öyle ama tamamen sürücüyü yormamak için herşeyi koymuş adamlar. 12 Saat boyunca tarla sürdüm bi öğlen birde akşam yemeği yemek için durdum onun dışında hiç durmadım. Tabi az bir yorgunluk olur ama, diğer traktörlerle kıyaslarsak hiç yorulmadım desem tam isabet olur. Konfor ve güç iç içe. Uzel Mf ' leri ile sakın karıştırmayın bunlar ap ayrı birşey. Kullanmadan ön yargı oluşturmasın kimse.

Elbette bir sepet dolusu yumurtanın içinde bir kaç kırık yumurta çıkar. Bunlarında hepsi aynı olacak diye bir kaide yok. Kullanıcıdan kullanıcıya fark gösterir. Bir kaç kişi memnun olmadı diye koskoca marka kötü olacak değil ya. Biz memnunuz memnun olmayanlar Mf ' nin konforundan fazla konfor sunan varsa onu alsın onu kullansın, herkesin parası kendi cebinden çıkar. Ben memnunum diye sende memnun olacak değilsin. Herşeyi bana göre dört dörtlük.Konfor çok düşünülmüş bu da dez avantaj değil avantajdır.