tümosan 8085

Ynt: tümosan 8085

Hayirli olsun.12+12 olanindanmi aldiniz ?4 lu 14 pulluk kullan.
3 devir kuyruk mili var.ilk zaman birazf azla yakar sonraduser.bakimlarini zamaninda yaptir.haddindenf azla zorlama.uzun sure gonul rahatligiyla kullanabilirsin.

güçlü traktör çekisi çok güzel deposu çok büyük az yakıyor gibi gözüküyor..ama bana öyle gelmiyor nedense şanzıman çok zayıf çalışırken uygun vites bulmak zorlaşıyor fiat 80 66 ile şanzıman aynı bi farkı yok ki kalite olarak 8066 ın yanına gelemez o bir gerçek... motor sesini fazla içeri alıyor ...kısaca çok bişey bekleme orta ayar traktör..iyi günlerde kullan allah kaza bela vermesin...

Abi sıfır aldıysanız boş dolandırmayın traktörü yani boşken gezmeyin tarla işine götürün traktörü açılsın yoksa gezerek saati geçerse hantal kalır traktör bir de tarlada korkmayın gazı çok verin biz geçen yıl sıfır aldık 8185 ' i usta söyledi bize boş gezmeyin iş gördürün traktöre ve 20 devir civarı verin dedi dediğini yaptık ustanın şuan traktör 700 saate geldi çok atik hantallık yok bayılma filan hi,ç bir sorunu yok bu arada hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın İnşallah. sorunuz olursa lütfen buyrun sorun :)

kavas59 link=topic=84658.msg1014555#msg1014555 date=1437644945' Alıntı:
güçlü traktör çekisi çok güzel deposu çok büyük az yakıyor gibi gözüküyor..ama bana öyle gelmiyor nedense şanzıman çok zayıf çalışırken uygun vites bulmak zorlaşıyor fiat 80 66 ile şanzıman aynı bi farkı yok ki kalite olarak 8066 ın yanına gelemez o bir gerçek... motor sesini fazla içeri alıyor ...kısaca çok bişey bekleme orta ayar traktör..iyi günlerde kullan allah kaza bela vermesin...

Abi ses konusunda haklısınız hatta traktörün işleri bitince ustayla anlaştım yalıtım yapcağiz ama vites konusunda biraz yanılıyorsunuz çünkü 16+16 vites 8100 serisinde standart olarak sunuluyor bizde de 8185 16+16 var vites seçenekleri mükemmel. Kalite olarakta bir eksikliğini görmedim.