ARkadaslar BBS romork almayın tambır dolandırıcılık 5 aydır beklıyoruz

ARkdaslar nısanın basında alıdgımız romork daha gelmedı oysakı sozlesmede 15 gun ıcınde gelmesı lazımdı tambır yalan dolan bızde tecıhımızı casselıden kulanacagız bbsyı hıc tavıye etmem

Ynt: ARkadaslar BBS romork almayın tambır dolandırıcılık 5 aydır beklıyoruz

Baslatık baslatmasını ıyıkı tarım kredı koperetıfıyle anlasmalı bız kazanacaktık ama dava kesın 6 ay uzayacaktı ozamana kadarda romorkun geregı yok bızde aldıgımız bayıden casllıyı tercıh etık super bırsey fren hepsı var tavsıye ederım ama bbs romorku romork dıye kapıya katmam

Sormadınız mı neden getirmediler, yetiştiremediler mi acaba , lakin verdikleri sözü tutmadılarsa....sileceksin..bunlar yedek parça lazım olsa onuda göndermezler.. Yalnız adamlar güzel römork yapıyorlar..

Arapoglu link=topic=84731.msg1012577#msg1012577 date=1436370766' Alıntı:
Baslatık baslatmasını ıyıkı tarım kredı koperetıfıyle anlasmalı bız kazanacaktık ama dava kesın 6 ay uzayacaktı ozamana kadarda romorkun geregı yok bızde aldıgımız bayıden casllıyı tercıh etık super bırsey fren hepsı var tavsıye ederım ama bbs romorku romork dıye kapıya katmam

Hayırlı olsun Caselli nin hangi modelini aldınız?

Firma yetkili ile konuyu görüştüm..
Sizin aslında almış olduğunuz bayi ile bbs firması arasında üretime dair ne bir sözleşme nede bir ücret ödeme gibi bir durum mevcut..
dolayısıyla romorku almış olduğunuz bayiden kaynaklanan bir durum.dolayısıyla sizi mağdur eden kendi bayiniz.fakat dolandırıcılıkla itham ettiğiniz firma BBS ..lütfen olayları tekrar gözden geçirin ve insanlarında yanlış anlamasına mahal vermeden gerekli düzeltmeleri yapın...

Kardesım BBs yı aradım adam yanı neden bıze ayak cektı romorku dırek satsa bayıden deyıl kendısınden ben dırek getırırdım ben paramı bıle verdım ama olsun ınsallah daha ıyı olurlar .