Başınızdan geçen ilginç olaylar nelerdir???

Değerli çiftçi abilerim ve çiftçi kardeşlerim başlıktada belirttiğim gibi başınızdan geçen ilginç olaylar varmı??? Varsa nelerdir...
İzninizle ilk olarak ben başlamak istiyorum.
Ben Cumhuriyet Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı 1. Sınıf öğrensicisim ve yurtta kalıyodum 1. dönemin ilk ayları,zaten 2. dönemde üniversiteyi bırakmak zorunda kaldım. Kaldığım yurtta tam tepede ve etrafı mezarlıkla çevriliydi, birde mezarlık eski rum mezarlığıydı, herneyse yurdun aşçısı Mustafa Usta bize mezarlıktan geçerken mezarlara seslice selam verirseniz; onlarda sesli alırlar demişti.Neyse akşam oldu yurdun yanı mezarlık zaten birde yurt mezarlığın üzerine kurulmuş, gruptan arkadaşın biri akşam akşam mezarlığa doğru Selamun Aleyküm diye bağırdı yapmayın dedim falan ama nafile. O zamanda vizeler başlamıştı akşam 12:00 gibi ders çalışıyorduk arkadaşlarla 3. Katta. 3 kişi kalmıştık etütde, saatte yavaş yavaş ilerliyordu. Arkadaşlarımın ikisi yatmaya gitmişti.Bende pc yi getirdim netten ders dinleyip not tutmak için neyse kulaklığı taktım tam yazı yazacaktım kalemi mezarlığa bakan camda unutmuşum, kalemi aldım pc nin başına geçtim kulaklığı taktım tam, hafif bi rüzgar sesi geldi camdan; halbuki havada bişey yok mm rüzgar yok camı kapatıym bari dedim cama yaklaştım dışarıya bakacaktımki bu rüzgar nerden esiyor diye, ve etraftada ağaçların dalları bile kıpırdamıyordu.Tam camı kapatacaktımki ses bi anda bir arttı sanki dışarıda fırtına,hortum vardı çok fena korktum doğrusu kendimi odaya nasıl attığımı hatırlamıyorum.
Kusura bakmayın gene uzun yazdım
Peki ya sizin başınıza neler geldi???