Kepçeli Proxima 100

Ynt: Kepçeli Proxima 100

demekki at sahibine göre kişnermiş.. arkaya 400 kg ve jantlara 250 ' şer kg attık tam kıvamını yakaladık.. bizim 90, bu videodaki 100 ' ün tam 2 katı hızlı iş yapar şu an hatta fazlası var eksiği yok..

şimdi bi boş vakit bulsam alttaki tam şaşeyi delip içini kum-demir tozu doldurayım diyom en az 100-200 kg ' da o olur hem de yere en yakın noktada.. 5,5-6 tonu tam yakaladımı olay bitmiştir:)

UÖZKAN.77 link=topic=84787.msg1013161#msg1013161 date=1436689549' Alıntı:
demekki at sahibine göre kişnermiş.. arkaya 400 kg ve jantlara 250 ' şer kg attık tam kıvamını yakaladık.. bizim 90, bu videodaki 100 ' ün tam 2 katı hızlı iş yapar şu an hatta fazlası var eksiği yok..

şimdi bi boş vakit bulsam alttaki tam şaşeyi delip içini kum-demir tozu doldurayım diyom en az 100-200 kg ' da o olur hem de yere en yakın noktada.. 5,5-6 tonu tam yakaladımı olay bitmiştir:)

Abi herşeyin bi dayanma noktası var. Daha da yüklenirsen dingili kesebilirsin. Uyarmadı deme.

Yılmaz hangi dingil niye..

evet kullanan biraz acemi, arkada ağırlık yok tartılacak diye korkuyo, malzeme gübre gibi rahat değil toprak..vs. motor da yeni kıyamıyo olabilir:)

1:10 ' daki yüke girişe bak:) yarıp karşıya geçecez..

bizim proxima 90 ' ın birebir aynını eskişehirden hiç bilmeden kelepir bulup alan bi amca geçen sene aradı 'ya bu motoru aldık ama iyi mi ettik diye' videolardan bulmuş bizi.. biraz anlattım.. bu videoyu izlemiş dediki 'ben makineciyim-ustayım aynı cat kepçe gibi çalışıyo maşallah'.. işi balyaymış.. 'hiç korkma balya makinesi peşine yetişemiyecek oyuncak gelir' dedim.. geçen görüştük 'aynen iş eğlence oldu' diyo:)

https://youtu.be/L2zAbMXTVLM