yeni 70-66 mı geliyor?

Ynt: yeni 70-66 mı geliyor?

Bence burası hindistan gibi ama emin değilim.

Nh nin hindistan fabrikasında üretildiğini düşünüyorum traktöre bakılırsa.

Zaten 66 serisinin yerini Td serisi aldı ona inanmayanlar mı bu modeli mi satacaklar sizin için aynısı yeniden yaptık derler.

New hollandın hindistan sitesinde bu yok ya da şimdilik yok.

https://newhollandindia.co.in/agricultural-tractors-indian-market.aspx

Ercan karıştırma şimdi mf ve nh ın kalıntılarına tapınacak derecede aşık olan dahası 40-50 bine 480 30-35 bine 240 alanlar var yazık kubo dur zetordur alternatif ve bunları da traktör diye kullanacak makinalar var artık ve memleketimize geliyor lâkin kime anlatacaksın.

historyman link=topic=84794.msg1013153#msg1013153 date=1436683437' Alıntı:
Ercan karıştırma şimdi mf ve nh ın kalıntılarına tapınacak derecede aşık olan dahası 40-50 bine 480 30-35 bine 240 alanlar var yazık kubo dur zetordur alternatif ve bunları da traktör diye kullanacak makinalar var artık ve memleketimize geliyor lâkin kime anlatacaksın.
Abi bende hem fikirim de çifçimize biraz eğitim verilmesi lazım bakın millet yarı otomatik veya kademesiz şanzımanla iş yapıyor bizim Nh Türk traktör yıllardır 8+2 ve 12+12 vitesle hala bir değişim olmadan yola devam ve iyi diye hep iyi fiyattan ver 15-20 yaşına gelmiş artık işi bitmiş hala daha rağbet, hatta ben bunu yazana kadar bir yenisi üretildi ve bi tane çiftçi bundan aldı :(