New holland t480s 2015

Arkadaslar merhaba bungun bir traktor aldik new holland t480s bildigim kadariyla ilk seride mitsubishi motoru vardi ama 2015 lerinde new holland motoru var 100 saatte 2015 model 41 bin lira sifiri 48 bin lira falan kullannan varsa yorumlarinizi alabilirmiyim

• Beğen
Tepkiler: Mucahit42
Ynt: New holland t480s 2015

T480s kullanana rastlamadım yakın çevremde ama ilk serinin 2,2 4 silindir motoru fazla başarılı değildi.Şanzımanıda düzeltmişler galiba.Eski T480 lerin şanzımanları berbattı bir kez yaptırdık 1,5 yıl gitti tam ikinciye bozuluyordu değiştirdik yol yakınken.

Çok beğendiğimi söyleyerek söze başlamak istiyorum. Bu yılki tarım fuarında tek çekeri vardı çiftçeker için anlaştık, sonra traktörü görmeye ve kullanmaya gittim. Traktörün iler-geri levyesi vitesleri alçak oluşu çok hoşuma gitmişti. Ön dingili görünce soğudum. Çünkü tarla sürerken çizi içinde traktör kendini askıya alacak kadar alçak. Buda bize gelmediği için bıraktım. Herşeyiyle beğendim ön aks hariç.
sizede hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın

Benim de hoşuma gidiyo 4*4 u 240s ile deyiştirmeyi düşünüyorum kullanan arkadaşlar dan yorumlarını bekliyorum

Oncelikle herkese tesekkurler allah sizlere daha iyisini nasip etsin insallah, newharun bey soyledikleriniz dogru olabilir henuz traktorude gormus degilim bi yerde gorsugumdede cok incelemedim bayide bir kere surdum surusu rahat. Suan koyde duruyo babam almis bi anda karar vermis ama biz yilda bir ay gidiyoruz koye ondada findik toplaniyo onun haricinde findiklari ilaclamaya vs gidiliyor. Tam anlamiyla çiftci degiliz yani, bu yuzden isimizi gorur diye dusunuyoruz. Yorumlariniz icin hepinize tesekkurler. Aktif olarak kullanan varsa bende yoeumlarinizi bekliyorum

Oncelikle traktorden cok memnun oldugumu soyleyebilirim. En azindan su an icin. Henuz rodaji tamamlanmamis olmasina ragmen performansi tatmin edici. Bayir yukari 4ntonluk kasa takili olan 54cyi camurda 54c bostayken cok rahat cekebiliyor. Pedallari aski degil. Birazcik yere yakin bizim icin sorun degil ama dusunenler goz onunde bulundursun arazilerine gore. Kisacasi 2015 kasasini tavsiye ediyorum. Motor tamamen new holland motoru sanzuman sorunsuz.

• Beğen
Tepkiler: ismet_ordu

Serkansevinen link=topic=84795.msg1021709#msg1021709 date=1441838873' Alıntı:

Oncelikle traktorden cok memnun oldugumu soyleyebilirim. En azindan su an icin. Henuz rodaji tamamlanmamis olmasina ragmen performansi tatmin edici. Bayir yukari 4ntonluk kasa takili olan 54cyi camurda 54c bostayken cok rahat cekebiliyor. Pedallari aski degil. Birazcik yere yakin bizim icin sorun degil ama dusunenler goz onunde bulundursun arazilerine gore. Kisacasi 2015 kasasini tavsiye ediyorum. Motor tamamen new holland motoru sanzuman sorunsuz.
hayırlı uğurlu olsun tekrardan
4x2 lerine levye koysalar ttlerden daha fazla satar aslında