Bereket TV'nin Yeni Yarışması: Traktör Arena

Ynt: Bereket TV'nin Yeni Yarışması: Traktör Arena

Yarışma ödülü Newholland TR 6 140 modeli ödül büyük gerçekten Bursa Tarım fuarında Amirle ödülü test ettik :) :)
formdan bir arkadaşımız kazanır inşAllah

Resimler ve ekler

• IMAG3302.jpg
    IMAG3302.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 531
  • IMAG3304.jpg
    IMAG3304.jpg
    400 KB · Görüntüleme: 13,659
  • IMAG3302.jpg
    IMAG3302.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 421
  • IMAG3304.jpg
    IMAG3304.jpg
    400 KB · Görüntüleme: 56,390

ödül büyükte parkurlarda zorluymuş
katılmadığım isabet olmuş forkliftle baalya yüklemeden hiç anlamam çoğu arkadaşda bu konuda tecrübe sahibi değildir diye düşünüyorum
birinciyi belirleyecek olan parkurda ön forklift parkuru diye düşünüyorum

Yarışmaya katılacak trakkuluplu arkadaslar.

Aramizda para toplayıp kepçeli bı zetor kiralayalim. 1 ay takılsak, motorun pestilini çıkarırız ama biz de işi öğreniriz gibi geliyo.

Nası fikir? :D

sebazios link=topic=84918.msg1028178#msg1028178 date=1445412600' Alıntı:

Aramizda para toplayıp kepçeli bı zetor kiralayalim. 1 ay takılsak, motorun pestilini çıkarırız ama biz de işi öğreniriz gibi geliyo.

umuta giden bir taş görüyorum...
nerdesin zetorcu ???

sebazios link=topic=84918.msg1028178#msg1028178 date=1445412600' Alıntı:

Umud ' a Yolculuk yapsak, Bayburt a :D

s.a abiler arkadaşlar bugun öglen beni bi numara aramıs 2 defa telofon yanımda olmadıgından bakamadım sonrasında ben aradım numarayı bereket tv cıktı telefonu acan bey traktör arena yarısması için katılımcıları arıyolar yarısma ile ilgili arkadaşlar burda yok pazartesi ara konusursunuz falan dedi sizce yarısmaya secildimmi acaba yada secildiysem tlfonu acamadıgım için hakkımı baskasına vermezler inş :D

Benide aradılar. bu ayın 17 sinde başlayacakmış. Maalesef katılamayacağımı o tarihte pancar sökümünün devam ettiğini belirttim. Sağolsunlar çok anlayışla karşıladılar ve ikinci yarışmada tekrar arayacaklarını söylediler.

omeryucel link=topic=84918.msg1032869#msg1032869 date=1446913818' Alıntı:
Benide aradılar. bu ayın 17 sinde başlayacakmış. Maalesef katılamayacağımı o tarihte pancar sökümünün devam ettiğini belirttim. Sağolsunlar çok anlayışla karşıladılar ve ikinci yarışmada tekrar arayacaklarını söylediler.
sizi ne zaman bugunmu aradılar hacom