OMZUM COK AGRIYOR TUTULDU GALIBA ACIL YARDIM

Ynt: OMZUM COK AGRIYOR TUTULDU GALIBA ACIL YARDIM

Bizim burda yel durmasi derler oynatamassin islandiysan elbise islaksa ve ruzgarda varsa sirtina omzuna yel durur kuluc dur diger adida boyle bisey mi acaba normal agrida olabilir tabi

Sitede doktor olsa bile sana ne faydası olabilir ki? En yakın sağlık kuruluşuna git sen. Sanal ortamda böyle şeyler fayda etmez. Sağlığını da tehlikeye atma.

KANTARON yağı çok kuvvetli bir tedavi ürünüdür. Sadece kantaron çiçeği ve zeytinyağı...

Her türlü eklem ağrıları dahil, yorgunluk, tutulmalar, kasılmalar... Çok çalışmadan veya bazı darbelerden dolayı kas ağrıları dahil.

ENES4422 link=topic=84955.msg1015097#msg1015097 date=1438022068' Alıntı:
KANTARON yağı çok kuvvetli bir tedavi ürünüdür. Sadece kantaron çiçeği ve zeytinyağı...

Her türlü eklem ağrıları dahil, yorgunluk, tutulmalar, kasılmalar... Çok çalışmadan veya bazı darbelerden dolayı kas ağrıları dahil.
tşk ederım sımdı bıraz hafıfledı bu arada aynı mesaja ıkı kez tesekkur vererek tarıhe gecıcem ;D ;D

Omuzlarda en yaygın görülen artrit tipi osteoartrit yani kireçlenmedir ağrı şişme ve sertlik gibi belirtiler genellikle ortay yaşlarda ortaya çıkar ama omuz ağrılarının çeşitleri vardır boyun fıtığı bile olabilir bence en kısa sürede bi ortopediste görünmenizde fayda var sağlıklı günler :)