ASKERE GİDİYORUM :( ÖNERİ VE TAVSİYELERINIZI BEKLIYORUM

ÖNERİ VE TAVSİYELERINIZI BEKLIYORUM İZMİRE DUSTUM NASIL BI YERDIR :)

Resimler ve ekler

• DSC_0797.JPG
    DSC_0797.JPG
    1.7 MB · Görüntüleme: 342
  • DSC_0797.JPG
    DSC_0797.JPG
    1.7 MB · Görüntüleme: 317
Ynt: ASKERE GİDİYORUM :( ÖNERİ VE TAVSİYELERINIZI BEKLIYORUM

Güle güle git gel..
şimdiden hayırlı teskereler...
tavsiyem..
ne en önde dur nede en arkada kal..
ne fazla ileri git nede pasif ol..
herkez nasıl sende öyle... bu kadar..

Askerliğimi 2012 ' de İzmir Narlıdere de yaptım.Bizim oraya usta asker gelenler şöförlerin çoğu senin birliğin Gaziemir den geliyordu ve şu kadarını söyleyelim.Askerde,özelliklede İzmirde yapılabilecek en iyi askerlik şöförlüktür.

ben 2011 eylül de gittim gazi emir de idim bende 3 bölükte . Eğer bi değişiklık olmamışsa, kolunda başında dövme falan varsa direk 5. Bölük yani arıza bölüğü yani öyle diyorlard. Sivilde ne tur arac kullandiğini soruyorlar ona göre bölüklere veriyorlardi. Bizim bölük 400kişiydi ortalama 300falan di. Tabi bunlar o zamandı . Genel olarak ıyı biyerdir. Yusuf abimın dediği gibi ne önde git ne arkada kal .

2009 da ayni yerde acemilik yaptim.kolunda dovmen veya faca varsa 5. boluktesin.tabi degisen biseyler olmadiysa benim tavsiyem birinci boluk ve ilk 150nin arasina girmen cunku ambulans soforu oluyosun.bende ambulans soforuydum.usta birliginde ne nobet tuttum ne iştima gordum .rahat edersin

Ben geleli 1 ay oldu mantığı kapıda bırak gir içerı takma kafaya hiç bişeyı tras malzemenı al,minik el fenerı gizli şekilde ilaçlar sok içerı askercell hattı ve Uygun telefon al baskada bişey alma

Hayırlı teskereler, çok sayıda yeni arkadaşların olacak bazılarını ömür boyu unutmayacaksın hatta dostluklar askerden sonra da devam edecek.:)

HERKESDEN ALLAH RAZI OLSUN DIYORUM VE TESEKKUR EDIYORUM VARSA COCUKLARINIZIN BASINA GELSIN BOLE KUTSAL BIR OLAY

arapörenli link=topic=84978.msg1015255#msg1015255 date=1438098967' Alıntı:
2009 da ayni yerde acemilik yaptim.kolunda dovmen veya faca varsa 5. boluktesin.tabi degisen biseyler olmadiysa benim tavsiyem birinci boluk ve ilk 150nin arasina girmen cunku ambulans soforu oluyosun.bende ambulans soforuydum.usta birliginde ne nobet tuttum ne iştima gordum .rahat edersin
selam hocam ambulans soforu olursam doguya dusme ıhtımalım cok yuksek sanırım sızce ambulans soforu olayım mı olmuıyayım mı doguyu ıstemıyorum pek.. ama yınede şans işi SÜLÜS Ü ışıga tutup baktım ıcınde MAN MER YAZIYOR NE ANLAMA GELIYOR TAM OLARAK BILMIYORM bırde ben orda ne kadar acemılık yapıcam 1 ay mı 75 gun mu 1 ay ıcınde çarsı ıznı var mı