Tekerleri Yere Değmeyen Tratktör :)

Ynt: Tekerleri Yere Değmeyen Tratktör :)

kamil bide td75d ye bin o zamanda feutzdan inip new hollanda binmiş gibi hissedersin kendini :) cunku motor ne kadar salı uzun agır olursa yolda o kadar az sarsıyo az yıplıyo ben erkunt 70t kullandıgımda kanal yolunda 40 km hızla gidiyodum hafif kasislerden bile gazdan ayagımı çekmeden gidiyordum sonra deutz a bindigimde ki bnm deutz ince lastikti belki onlada alakası olabilir 3 . viteste giderken motor sanki devrilecekmiş gibi geliyordu bana. tabi erkunt 3800 deutz 3200 kg mı ne geliyordu ve lastik farkı vardı

Güzel paylaşım Kamil kolay gelsin :) bende dün akrabamızın TT60 ını kullandım onlar 2006 da sıfır aldılar motordan aşırı memnunlar özellikle de yakıttan memnunlar. Benimde tek hoşuma gitmeyen tarafı çok zıplaması. Kasisi geçtim ufacık taş bile çok zıplatıyo ama düz yolda bastığın zaman iyi gidiyo. Uzun süre gaza basamadan gidip düz yola çıkınca dip gaz yaptım baya kükrüyo o zaman :)

286 Gold boş-dolu-vagonlu-vagonsuz hiç bir durumda zıplama huyu yoktur ayrıyeten ona 240 katili diyorum çünkü asfalta inince katıyorum onları önüme bir müddet direnecek gibi oluyorlar sonra okuyorlar plakayı:)