Traktörmetre 20. Bölüm - Sezon Finali ( TRAKKULÜP )

Ynt: Traktörmetre 20. Bölüm - Sezon Finali ( TRAKKULÜP )

öncelikle bereket tv ye bu tür programlar hazırladığı için ve bu programda trakkulüp üyelerini tercih ettiği için çok teşekkürler çok güzel bir program olmuş ve programa trakkulüp üyelerimiz renk katmış markaları yorumlamışlar umarım markalar eksik yönlerini tamamlar power shuttle ve power shift nasıl bir özellik???yaktıkları yakıt miktarlarını söyleyen olmamış ??? tümosan neden yoktu bilen var mı?? programda emeği geçen herkese teşekkürler....

jasadar42 link=topic=85019.msg1015858#msg1015858 date=1438524481' Alıntı:
öncelikle bereket tv ye bu tür programlar hazırladığı için ve bu programda trakkulüp üyelerini tercih ettiği için çok teşekkürler çok güzel bir program olmuş ve programa trakkulüp üyelerimiz renk katmış markaları yorumlamışlar umarım markalar eksik yönlerini tamamlar power shuttle ve power shift nasıl bir özellik???yaktıkları yakıt miktarlarını söyleyen olmamış ??? tümosan neden yoktu bilen var mı?? programda emeği geçen herkese teşekkürler....
Yakıtları ölçme şansı yoktu sadece ben jd deki ekranda ortalama 15 litre gösterdiğini ve 8 9 km hıza çıktığını söyledim

Arkadaşlar, iyi dilekleriniz için teşekkürler. Bazı konulara açıklık getireyim. Ercan ' a da teşekkürler paylaşım için.

1. Çekimlerin amacının traktörleri karşılaştırmak değil test etmek olduğunu tekrardan belirteyim. Mevcut traktörler içinden hangisinin diğerlerinden üstün olduğunu bulmak için uğraşmadık. Çünkü oraya gelen traktörlerinden farklı güçlere ve sınıflara sahip olanlar vardı. Sadece bindiğimiz traktörlerin iyi yönlerinden bahsettik ve önerilerimizi sunduk.

2. Yakıt testi yapmamız için bence daha uzun süre sürüm yapmak, traktörü başka işte kullanmamak ve traktörü sadece bir kişinin kullanması gerekiyordu. Halbuki, herkes istediği gibi traktörü kullandı. Kimisi tarla sürdü, kimisi gezdi, kimi traktörü zorladı vs. :) Kısacası orada herkes traktörüm iyi çeksin diye uğraştı ve ona göre gaza bastı. Bir de az yaksın diye uğraşırsak işin zevki kaçabilirdi.

3. Bazı markaların olmamasının sebebine gelelim. 30 ' dan fazla traktör markası var ve bunlardan 10 tanesi seçilecek. Elbette bazı kriterlere göre elemeler yaptık. Birinci kriter daha önce Traktörmetre ' de tanıtılan bir marka olması gerekli. İkinci kriter ise bu markaların TrakKulüp ile diyaloğu, sitemizi takip etme ve katılma dereceleri vs. Bu iki kritere göre markalar belirlendi. Bazı markaların olmamasının temel sebebi budur.

fatihcastle link=topic=85019.msg1015882#msg1015882 date=1438538562' Alıntı:
Yakıtları ölçme şansı yoktu sadece ben jd deki ekranda ortalama 15 litre gösterdiğini ve 8 9 km hıza çıktığını söyledim
En önemlisi ölçecek yakıt yoktu :) Zor derametledik yakıtları.

Tesekkurler paylasim icin zaman degisince katilma firsati bulamamistim
izleme firsatimda olmadi
Telefondan girdigim icin simdide izleyemiyorum
bu yorum sayesinde konuyu takip edeyimde daha sonra izlerim